Останні новини

Сторінки (37): «56789101112131415+10»
ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

Зі світлим святом Великодня!


18 квітня 2020 г.   525   Вітання
ТУРБОТА ПРО ЯКІСНИЙ ПОСАДКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Одним із головних завдань прилуцьких лісівників є турбота про якісний посадковий матеріал. Для того, аби виростити стандартні й здорові сіянці, які матимуть високу приживлюваність і стійкий імунітет при залісненні ділянок потрібно докласти максимум зусиль.
Досвід вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід в умовах контрольованого середовища показує, що при мінімальних матеріальних затратах можна отримати більше стандартних сіянців. Таким чином, з 1 м2 можна одержати понад 1300 стандартних сіянців.


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Інформація для звернення громадян


15 квітня 2020 г.   543   НовиниНовини галузі
ЛІСІВНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ БОРОТИСЯ З ВОГНЕМ

13 квітня близько 15.00 год. лісничим Жадьківського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп» було виявлено лісову пожежу на землях державного лісового фонду. Вогонь охопив молоді культури на площі 0,8 га та 2,2 га середньовікових насаджень.


Інформація по лісорубних квитках станом на 01.04.2020 рік

Інформація по лісорубних квитках станом на 01.04.2020 рік


ПРИМНОЖУЄМО ТА ЗАХИЩАЄМО ПРИРОДУ

Щорічно 1 квітня вся планета відзначає Міжнародний день птахів (International Bird Day). Його мета - збереження видового різноманіття та чисельності птахів. Виникло воно в США в 1894 році. Незабаром свято, що отримало популярність завдяки ЗМІ, почало масово проводитися в усіх штатах, потім прийшло до Європи, а наразі проходить в рамках біологічної програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера" у багатьох країнах світу. День птахів - це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.


СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ – СПРАВА НЕБЕЗПЕЧНА!

30 березня поблизу села Товкачівка Прилуцького району було зафіксовано випалювання сухої трави на землях сільськогосподарського призначення, які прилягають до мисливських угідь ДП «Прилуцький лісгосп». На місце події прибули працівники управління ДСНС та лісової охорони. Спільними діями пожежу було ліквідовано.


31 березня 2020 г.   257   НовиниНовини лісгоспу
ПРОВЕДЕННЯ ПІДГОТОВЧИХ ЗАХОДІВ ДО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

В зв'язку з настанням пожежонебезпечного періоду працівниками підприємства проводиться ряд протипожежних профілактичних заходів. З числа штатних працівників державної лісової охорони вже створені добровільні пожежні дружини, проведені інструктажі з працівниками, навчання з лісовою охороною згідно програми підготовки.


29 березня 2020 г.   267   НовиниНовини лісгоспу
ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ВЕСНЯНОГО ЖИВЦЮВАННЯ ДЕКОРАТИВНИХ ДЕРЕВ ТА КУЩІВ

У ДП «Прилуцький лісгосп» працюють над вирощуванням декоративного посадматеріалу для озеленення. Підприємством закладено і вирощується понад 5 тис. шт. саджанців декоративних порід різних видів і форм. Інтерес до озеленення присадибних ділянок, населених пунктів, парків тощо з року в рік зростає, тож наше лісове господарства збільшує обсяги та розширює асортимент декоративних культур.


27 березня 2020 г.   252   НовиниНовини лісгоспу
ЛІСОВА СКАРБНИЦЯ ВІТАМІНІВ

З приходом весни, коли розпускаються бруньки на деревах для лісівників державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» наступає пора для заготівлі березового соку.

Красиве і струнке деревце, назва якого з латинської перекладається, як «ощасливлений, блаженний», протягом приблизно трьох тижнів ділиться з нами своїми «сльозами» і оздоровлює. Березовий сік має більш ніж 30 корисних для організму компонентів. Особливо багато у ньому вітаміну С і солей калію, магнію й заліза, органічних кислот та ферментів.


23 березня 2020 г.   314   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (37): «56789101112131415+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини