Останні новини

Сторінки (36): «345678910111213+10»
ЖИТТЯ КОЖНОГО МОГУТНЬОГО ДЕРЕВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАЛЕНЬКОЇ НАСІНИНИ

По завершенню робіт з відновлення лісу у лісівників ДП «Прилуцький лісгосп» розпочинається другий важливий етап - висівання лісового насіння.
Це важливий етап у формуванні якісного посадкового матеріалу, котрий буде використано наступного року і стане у майбутньому високопродуктивним лісом. Тож підготувавши грунт і створивши відповідні умови, у лісових розсадниках, теплицях і коробах проводиться висів насіння лісових порід.


ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ: БЕЗПЕКА І ЗДОРОВ"Я НА РОБОТІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають Всесвітній День охорони праці. Цьогоріч він присвячний боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.


ВСЕ ЧАСТІШЕ ГОРИТЬ ЛІС...

Невтішна статистика повідомляє, що винуватцями 98 % лісових пожеж є люди.
Такі наслідки пожежі спостерігаємо у Кам’янському лісництві на території мисливських угідь підприємства.

Недбалістю це важко назвати, скоріше – навмисно спланована пожежа.


ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

Зі світлим святом Великодня!


18 квітня 2020 г.   382   Вітання
ТУРБОТА ПРО ЯКІСНИЙ ПОСАДКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Одним із головних завдань прилуцьких лісівників є турбота про якісний посадковий матеріал. Для того, аби виростити стандартні й здорові сіянці, які матимуть високу приживлюваність і стійкий імунітет при залісненні ділянок потрібно докласти максимум зусиль.
Досвід вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід в умовах контрольованого середовища показує, що при мінімальних матеріальних затратах можна отримати більше стандартних сіянців. Таким чином, з 1 м2 можна одержати понад 1300 стандартних сіянців.


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Інформація для звернення громадян


15 квітня 2020 г.   431   НовиниНовини галузі
ЛІСІВНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ БОРОТИСЯ З ВОГНЕМ

13 квітня близько 15.00 год. лісничим Жадьківського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп» було виявлено лісову пожежу на землях державного лісового фонду. Вогонь охопив молоді культури на площі 0,8 га та 2,2 га середньовікових насаджень.


Інформація по лісорубних квитках станом на 01.04.2020 рік

Інформація по лісорубних квитках станом на 01.04.2020 рік


ПРИМНОЖУЄМО ТА ЗАХИЩАЄМО ПРИРОДУ

Щорічно 1 квітня вся планета відзначає Міжнародний день птахів (International Bird Day). Його мета - збереження видового різноманіття та чисельності птахів. Виникло воно в США в 1894 році. Незабаром свято, що отримало популярність завдяки ЗМІ, почало масово проводитися в усіх штатах, потім прийшло до Європи, а наразі проходить в рамках біологічної програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера" у багатьох країнах світу. День птахів - це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.


СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ – СПРАВА НЕБЕЗПЕЧНА!

30 березня поблизу села Товкачівка Прилуцького району було зафіксовано випалювання сухої трави на землях сільськогосподарського призначення, які прилягають до мисливських угідь ДП «Прилуцький лісгосп». На місце події прибули працівники управління ДСНС та лісової охорони. Спільними діями пожежу було ліквідовано.


31 березня 2020 г.   181   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (36): «345678910111213+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

РЕОРГАНІЗАЦІЯ

Державне підприємство "Прилуцьке лісове господарство" (код ЄДРПОУ 00993461)

повідомляє, що наказом Державного агенства лісових ресурсів України від 27.09.2021 року № 545 прийнято рішення про припинення діяльності підприємства шляхом реорганізації. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ...
Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство», а підтримують їх у цьому і юні лісівники Дідівської ЗОШ, долучившись до Всесвітнього дня прибирання. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.10.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.10.2021 рік Детальніше
Всі новини