Останні новини

Сторінки (37): «-101718192021222324252627+10»
СПРАВА ХОРОША І КОРИСНА, А ГОЛОВНЕ – ДОБРА!

19 квітня в рамках проведення щорічної Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» директор державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько спільно з вихованцями старшої групи Ічнянського ДНЗ № 1 висадили понад 30 кущів самшиту вічнозеленого на території даного закладу.


ПОЧАТОК ЖИТТЯ МАЙБУТНЬОГО ЛІСУ

Завданням лісівників є створення і вирощування високопродуктивних, довговічних та біологічно стійких лісових насаджень. Успішність виконання цього завдання залежить від рівня розвитку лісокультурного виробництва і ефективної технології вирощування різних видів якісного садивного матеріалу у розсадниках. Процес вирощування садивного матеріалу є дуже складним і трудомістким, через недотримання технологічного процесу можна втратити весь урожай. 


ПРАЦІВНИКИ СОКИРИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗАФІКСУВАЛИ САМОВІЛЬНУ РУБКУ ДУБА.

12 квітня 2019 року близько 7 години ранку лісник обходу № 4 Сокиринського лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» здійснюючи об’їзд закріпленого за ним обходу виявив 5 пнів незаконно зрубаних дерев породи дуб. Дане порушення вчинено не встановленими особами у лісових насадженнях ботанічного заказника місцевого значення в урочищі «Соколівське».


УЧНІ ІЧНЯНСЬКОЇ ШКОЛИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПОСАДКИ ЛІСУ

У гарячі дні весняної лісокультурної кампанії, до праці лісівників Жадьківського лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» активно приєдналися учні та вчителі Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Посадити дерево – одне з призначень людини в цьому світі, тому для школярів акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» була вагомим кроком у майбутнє.


ПРИБИРАННЯ ЛІСОВИХ МАСИВІВ

Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство». Тож нещодавно у структурних підрозділах підприємства провели прибирання лісових масивів.


ЛІСОВА СЕРТИФІКАЦІЯ

Лісова сертифікація – це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.


ДУБОВИЙ ЛІС ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

8 квітня в рамках акції «Майбутнєлісу в твоїх руках»в лісовому фонді державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»було створенелісове насадження, присвячене пам’яті загиблих у війні (АТО) захисників України.


ЛІСОВА СКАРБНИЦЯ ВІТАМІНІВ

З приходом весни, коли розпускаються бруньки на деревах для лісівників ДП «Прилуцьке лісове господарство» наступає пора для заготівлі березового соку.

Красиве і струнке деревце, назва якого з латинської перекладається, як «ощасливлений, блаженний», протягом приблизно трьох тижнів ділиться з нами своїми «сльозами» і оздоровлює.  Березовий сік має більш ніж 30 корисних для організму компонентів. Особливо багато у ньому вітаміну С і солей калію, магнію й заліза, органічних кислот та ферментів.


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.04.2019 рік

Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.04.2019 рік


УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

Зі сходженням снігового покриву в лісах України розпочинається пожежонебезпечний період - найскладніший та найвідповідальніший сезон для лісівників.

Лісові пожежі були і є найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями. Вогонь зводить на нівець працю цілих поколінь лісівників. При цьому пошкоджуються не тільки дерева, кущі, трав’яниста рослинність, а гинуть також дикі тварини, птахи, комахи.


29 березня 2019 г.   808   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (37): «-101718192021222324252627+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини