Останні новини

Сторінки (36): «-101617181920212223242526+10»
УЧНІ ІЧНЯНСЬКОЇ ШКОЛИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПОСАДКИ ЛІСУ

У гарячі дні весняної лісокультурної кампанії, до праці лісівників Жадьківського лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» активно приєдналися учні та вчителі Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Посадити дерево – одне з призначень людини в цьому світі, тому для школярів акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» була вагомим кроком у майбутнє.


ПРИБИРАННЯ ЛІСОВИХ МАСИВІВ

Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство». Тож нещодавно у структурних підрозділах підприємства провели прибирання лісових масивів.


ЛІСОВА СЕРТИФІКАЦІЯ

Лісова сертифікація – це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.


ДУБОВИЙ ЛІС ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

8 квітня в рамках акції «Майбутнєлісу в твоїх руках»в лісовому фонді державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»було створенелісове насадження, присвячене пам’яті загиблих у війні (АТО) захисників України.


ЛІСОВА СКАРБНИЦЯ ВІТАМІНІВ

З приходом весни, коли розпускаються бруньки на деревах для лісівників ДП «Прилуцьке лісове господарство» наступає пора для заготівлі березового соку.

Красиве і струнке деревце, назва якого з латинської перекладається, як «ощасливлений, блаженний», протягом приблизно трьох тижнів ділиться з нами своїми «сльозами» і оздоровлює.  Березовий сік має більш ніж 30 корисних для організму компонентів. Особливо багато у ньому вітаміну С і солей калію, магнію й заліза, органічних кислот та ферментів.


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.04.2019 рік

Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.04.2019 рік


УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

Зі сходженням снігового покриву в лісах України розпочинається пожежонебезпечний період - найскладніший та найвідповідальніший сезон для лісівників.

Лісові пожежі були і є найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями. Вогонь зводить на нівець працю цілих поколінь лісівників. При цьому пошкоджуються не тільки дерева, кущі, трав’яниста рослинність, а гинуть також дикі тварини, птахи, комахи.


29 березня 2019 г.   717   НовиниНовини лісгоспу
РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДМАТЕРІАЛУ!

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію декоративного посадматеріалу.
Переважають в асортименті найбільш популярні вічнозелені декоративні рослини – самшит, різні види туй та ялівців. Є для продажу верба, форзиція, спірея, катальпа, горіх та інші. 
Головна перевага декоративного посадматеріалу, придбаного у держлісгоспі, – якість та ціна від виробника.
З питань купівлі декоративного посадматеріалу необхідно звертатися за адресою м. Прилуки вул. Київська 288 або за тел. 5-30-09, 050 413 74 90.


29 березня 2019 г.   411   НовиниНовини лісгоспу
ЧИСТОТА ЛІСУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ НАШИХ ВЧИНКІВ

Щороку навесні кожен дивується та обурюється через засмічення лісів горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб після сходження снігового покриву вражають своїми об’ємами. Фахівці підприємства активно проводять просвітницьку роботу, організовують різноманітні акції із залученням дітей та молоді. Проблеми довкілля постають дуже гостро. Одна з них – прибирання від сміття придорожніх територій. 


29 березня 2019 г.   313   НовиниНовини лісгоспу
САДИТИ ЛІС - ЦЕ МОДНО!

Кожного року з приходом весни за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України  проводиться Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона стартує з 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів і триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 20 квітня.   


28 березня 2019 г.   345   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (36): «-101617181920212223242526+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

РЕОРГАНІЗАЦІЯ

Державне підприємство "Прилуцьке лісове господарство" (код ЄДРПОУ 00993461)

повідомляє, що наказом Державного агенства лісових ресурсів України від 27.09.2021 року № 545 прийнято рішення про припинення діяльності підприємства шляхом реорганізації. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ...
Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство», а підтримують їх у цьому і юні лісівники Дідівської ЗОШ, долучившись до Всесвітнього дня прибирання. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.10.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.10.2021 рік Детальніше
Всі новини