Останні новини

Сторінки (37): «-101112131415161718192021+10»
НЕЗАКОННА РУБКА - ДОРОГА СПРАВА З НЕПРИЄМНИМИ НАСЛІДКАМИ

Керуючись лісовим та природоохоронним законодавством, державна лісова охорона ДП "Прилуцький лісгосп" постійно здійснює охорону лісів, у тому числі і від самовільних рубок. Працівники лісової охорони є службовими особами зі статусом працівників правоохоронного органу, з відповідними обов’язками та правами. Вони здійснюють щоденний контроль за охороною та збереженням лісів, безпосередньо виявляють лісопорушення та складають відповідні документи для притягнення до відповідальності правопорушників.


09 вересня 2019 г.   181   НовиниНовини лісгоспу
ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС РАЗОМ!

Внаслідок сухої та спекотної погоди на території Варвинського району встановлено найвищий 5 клас пожежної небезпеки (надзвичайна пожежна небезпека), що значно збільшує ризик виникнення пожеж у природних екологічних системах. За таких умов розведене багаття, кинутий непогашений недопалок або сірник можуть призвести до виникнення пожеж з непередбачуваними наслідками.


09 вересня 2019 г.   342   НовиниНовини лісгоспу
У СВІТІ ПРИРОДИ...

У рамках проведення Лісівничого тижня, який в Україні проходить з 9 по 15 вересня, на території Кам’янського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп» відбувся екологічний квест «У СВІТІ ПРИРОДИ», учасниками якого стали вихованці учнівського лісництва «Зелений патруль» Лісовосорочинської ЗОШ. Важливим є те, щоб діти, бачачи і розуміючи свою єдність з природою, переживали, оберігали і примножували природні багатства.


09 вересня 2019 г.   300   НовиниНовини лісгоспу
НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ДИТЯЧИЙ МАЛЮНОК ТА ТВІР НА ТЕМУ "ЛЮДИНА ТА ЛІС"

6 вересня головний лісничий ДП «Прилуцький лісгосп» Валентин Сурай та інженер лісових культур Аліна Майборода завітали до школярів, щоб нагородити переможців 1 етапу конкурсу дитячого твору та малюнку на тему «Людина і Ліс», головною метою якого є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.


06 вересня 2019 г.   359   НовиниНовини лісгоспу
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.09.2019 рік

Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.09.2019 рік


Вітаю із національним святом нашої державності - Днем незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.


День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців.

День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.


КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕЗАКОННІ РУБКИ

Останнім часом у загальнодержавних та місцевих (обласних) засобах масової інформації почастішали випадки висвітлення фактів можливих випадків лісопорушень, у тому числі незаконних (самовільних) рубок. Також недавно були внесені зміни до ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».


СОНЦЕ, МОРЕ, ПІСОК І ЧУДОВИЙ НАСТРІЙ!

Подорож до моря - чудовий відпочинок, який не лише приємний та цікавий, а й надзвичайно корисний, бо дає можливість оздоровитися і заощадити енергію на цілий рік. Морське повітря та вода добре діють на дитячий організм, гартуючи та готуючи його до холодних осені та зими.


ЗМАГАЛИСЯ НАЙКРАЩІ

14 професійних команд, три з яких беруть участь уперше, – поблизу Семенівки змагалися звалювальники лісу. Це вже двадцять другі змагання звалювальників серед команд підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Цього року приймаючою стороною було державне підприємство «Семенівське лісове господарство».


02 серпня 2019 г.   470   НовиниНовини галузі
Сторінки (37): «-101112131415161718192021+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини