Останні новини

Сторінки (37): «-101011121314151617181920+10»
ДЕРЕВА ПРОДОВЖУЮТЬ ГИНУТИ!

Не тільки в області, а й на Варвинщині, у низці лісів склалася вкрай непроста ситуація, пов’язана із всиханням сосни. Соснові деревостої зокрема одного з найбільших урочищ Варви «Сосна» вражені верхівковим короїдом, котрий належить до родини жорсткокрилих або жуків. Про це ми вже не раз писали в районці.


ЕКСКУРСІЯ ДО ЮНИХ ЛІСІВНИКІВ!

У ДП «Прилуцький лісгосп» стало доброю традицією, з метою профорієнтаційної роботи та знайомства з роботою лісової галузі проводити екскурсії для школярів.

Днями до Кам’янського лісництва завітали учні Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна. Це була найчисельніша екскурсійна група з понад 100 дітей, до якої увійшли учні п’ятих та шостих класів. 


ПЕРЕМОГА - НАЙКРАЩА МОТИВАЦІЯ!

25 вересня у Чернігівській області розпочався II (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. У зльоті беруть участь 24 команди учнівських лісництв з усіх регіонів України.


26 вересня 2019 г.   312   НовиниНовини лісгоспу
СТВОРЕННЯ ЛІСОВОЇ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ!

Не секрет, що сьогодні є проблеми через лісове бездоріжжя, або ж поганий стан наявних лісових автомобільних доріг. Тому для підтримання їх в належному стані вирішено було побудувати дорогу лісогосподарського призначення через лісовий масив урочища «Омбиш» Ічнянського лісництва. Дорога тут необхідна для організації ефективної охорони і захисту лісів, ведення лісового господарства та лісозаготівель.


23 вересня 2019 г.   322   НовиниНовини лісгоспу
ЛІСІВНИЧЕ СВЯТО!

В Україні День працівників лісу щорічно прийнято святкувати в золоту пору осені, в третю неділю вересня. Це професійне свято для всіх тих, хто нерозривно зв’язав своє життя з лісовим господраством.
Море оплесків, щирих побажань та квітів – саме так можна охарактеризувати святкові урочистості, які відбулись у п'ятницю, 13 вересня на території Лісовосорочинської сільської ради з нагоди святкування Дня працівника лісу. 


14 вересня 2019 г.   316   НовиниНовини лісгоспу
НА ЕКСКУРСІЮ ДО ЛІСІВНИКІВ!

Гарного осіннього дня на екскурсію до Жадьківського лісництва та Ічнянського нижнього складу завітали цікаві та допитливі гості - школярі Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Зустрічали гостей лісничий Жадьківського лісництва Продан Андрій та начальник Ічнянського нижнього складу Содель Ігор.


14 вересня 2019 г.   333   НовиниНовини лісгоспу
УРОК ПРИРОДИ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ!

Із 9 по 15 вересня, в Україні проходить Лісівничий тиждень. Не могли залишитися осторонь такої події і учні 4 класу Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Отож, 11вересня, 30 четвертокласників разом з учителькою Назаровою К.І. та вихователем ГПД Шостак Л.М. побували на уроці природи під відкритим небом у лісництві «Діброва» , який провів для них компетентний та креативний спеціаліст Сурай В.А.


14 вересня 2019 г.   329   НовиниНовини лісгоспу
СТАНЬ ЛІСІВНИКОМ!

Для розширення та поглиблення знань учнівської молоді про світ професій та спеціальностей працівниками державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» було проведено виїзний тур «Стань лісівником» для учнів 10 класу Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10. Головний лісничий Валентин Сурай провів змістовну екскурсію, аби діти змогли пізнати весь цикл роботи лісового господарства. 


14 вересня 2019 г.   319   НовиниНовини лісгоспу
ЛІСІВНИКИ ДІЛЯТЬСЯ СВОЇМИ ЗНАННЯМИ

Напередодні професійного свята – Дня працівника лісу, прилуцькі лісівники завітали на тематичні уроки до школярів у загальноосвітні заклади краю.
Однією з найбільш шанованих професій серед українського народу - є професія лісівника. Адже як би не розвивалась наука, техніка, культура, людина завжди буде пов’язана тісним зв’язком з лісом. Саме лісова галузь забезпечує промисловість, економіку та народне господарство великим сортиментом продукції та сировини.


14 вересня 2019 г.   325   НовиниНовини лісгоспу
НАШІ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ!

10 вересня на базі Чернігівської обласної станції юних натуралістів відбулося урочисте нагородження переможців 2 етапу конкурсу на кращий дитячий малюнок та твір на тему «Людина та Ліс».


11 вересня 2019 г.   354   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (37): «-101011121314151617181920+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини