Новини • Новини лісгоспу

Сторінки (22): 123456+10»
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ

ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3.


ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ

ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3.


У ЗАЇЗДСЬКІЙ ГРОМАДІ БУДЕ НОВИЙ ПАРК

На виконання програми  Президента України  «Зелена країна» у рамках акції «Створюємо ліси разом»  у селі Заїзд  Сухополов’янської  ОТГ було створено новий  парк.  Під нього  відведено загальну площу 0,6 га.


12 листопада 2021 г.   311   НовиниНовини лісгоспу
НА ІЧНЯНЩИНІ ЗРОСТАТИМЕ ЩЕ 8 ТИС. НОВИХ ДЕРЕВЦЯТ

Осінь – сприятливий час для посадки нових лісів. Тому 11 листопада на території Жадьківського лісництва працівники апарату ДП «Прилуцький лісгосп» та представники Ічнянської ОТГ створили новий ліс на площі 2,3 га, де висадили понад 8 тис. сіянців дуба звичайного та модрини європейської.


11 листопада 2021 г.   211   НовиниНовини лісгоспу
Громадська акція «Створюємо ліси разом», яка проходить в рамках програми Президента України «Зелена країна» успішно крокує Прилуччиною!

9 листопада працівники апарату ДП «Прилуцький лісгосп», педагогічний колектив Дідівської ЗОШ та представники ВО «Укрдержліспроект» об’єдналися разом щоб збільшити лісистість Прилуцького краю. Попереду у них  було відповідальне завдання – створити новий ліс.


10 листопада 2021 г.   217   НовиниНовини лісгоспу
У ПРИЛУЦЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЕКОЛОГО-ПРОСВІТНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИДІЛЯЮТЬ ВЕЛИКУ УВАГУ

У рамках громадської акції «Створюємо ліси разом», яка проходить в рамках програми Президента України «Зелена країна» на екскурсію до прилуцьких лісівників минулого тижня завітали  учні Прилуцького ліцею № 10.


04 листопада 2021 г.   205   НовиниНовини лісгоспу
ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ!

6 листопада в мисливських угіддях  ДП «Прилуцький лісгосп» розпочинається сезон полювання на копитних тварин та хутрових звірів.

 


04 листопада 2021 г.   471   НовиниНовини лісгоспу
ДП «Прилуцький лісгосп» долучився до флешмобу зі створення зелених зон на території навчальних закладів

У рамках акції «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента «Зелена країна» прилуцькі лісівники здійснюють озеленення навчальних закладів, що знаходяться в зоні їх діяльності.


ПРИЛУЦЬКІ ШКОЛИ СТАЮТЬ ЗЕЛЕНІШИМИ

11 жовтня, учні 9 класу Дідівської ЗОШ разом з лісівниками зробили свій внесок в озеленення школи та долучилися до всеукраїнської Акції «Створюємо ліси разом», яка проходить в рамках програми Президента України «Зелена країна».


ДО МУЗЕЮ НА ЛІСОВИЙ УРОК

Цього тижня у рамках громадської акції «Створюємо ліси разом» у Прилуцькому краєзнавчому музеї імені Василя Івановича Маслова відбувся лісовий урок, в якому взяли участь учні 7 класу Прилуцької гімназії № 5 імені В.А. Затолокіна.


Сторінки (22): 123456+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини