Громадська акція «Створюємо ліси разом», яка проходить в рамках програми Президента України «Зелена країна» успішно крокує Прилуччиною!

10 листопада 2021 г.   151

9 листопада працівники апарату ДП «Прилуцький лісгосп», педагогічний колектив Дідівської ЗОШ та представники ВО «Укрдержліспроект» об’єдналися разом щоб збільшити лісистість Прилуцького краю. Попереду у них  було відповідальне завдання – створити новий ліс.

Перед початком роботи директор підприємства Валентин Сурай зазначив про важливість такого роду заходу, а також провів детальний інструктаж і на практиці показав, як користуватися мечем «Колесова» та правильно садити сіянці.

За декілька годин спільної праці на території Прилуцького лісництва  висаджено близько 17 тисяч молодих дубів на площі 3,5 га, яка в минулому обліковувалась як сіножать.

Веселий настрій та корисна робота на свіжому повітрі згуртували всіх та подарували позитивні емоції.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини