У ПРИЛУЦЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЕКОЛОГО-ПРОСВІТНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИДІЛЯЮТЬ ВЕЛИКУ УВАГУ

04 листопада 2021 г.   204

У рамках гомадської акції «Створюємо ліси разом» на екскурсію до прилуцьких лісівників минулого тижня завітали учні Прилуцького ліцею № 10.

Екскурсію для школярів провів головний лісничий підприємства Олександр Червоняк. Діти мали змогу відвідати міні дендропарк, який знаходиться в урочищі «Діброва-І» Ладанського лісництва. Олександр Федорович розповів коли був закладений парк, які ростуть дерева і їх кількість. Також показав багато різних інтродуцентів, де їхня батьківщина і, як вони акліматизувалися  в наших умовах.

А ще учні ознайомилися з вирощуванням посадкового матеріалу в коробах та теплицях, відвідали лісовий розсаднак. Також дізналися багато цікавинок про ліс, як орієнтуватися на місцевості, які правила поведінки й можливі небезпеки в лісі та багато іншого. Ці знання знадобляться не тільки у школі, а й у подальшому житті.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини