ДО МУЗЕЮ НА ЛІСОВИЙ УРОК

20 жовтня 2021 г.   123
Цього тижня у рамках громадської акції «Створюємо ліси разом» у Прилуцькому краєзнавчому музеї імені Василя Івановича Маслова відбувся лісовий урок, в якому взяли участь учні 7 класу Прилуцької гімназії № 5 імені В.А. Затолокіна.
Про роботу лісівників зі збереження та примноження лісів краю розповів школярам головний лісничий ДП «Прилуцький лісгосп» Олександр Червоняк. А ще доступно відповідав на усі запитання школярів, які виникали у ході заходу.
Старший науковий співробітник краєзнавчого музею Ольга Степаненко розповіла дітям цікаві факти та легенди про головні лісоутворюючі породи, що використовуються для відновлення лісових насаджень нашого регіону.
Варто зауважити, що учні вразили допитливістю та кмітливістю, тож охоче задавали питання. Відтак одноголосно погодились, що ліс – це цілий світ, повний відкриттів та цікавинок.
Нажмите на превью для просмотра в полном размере

Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини