ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ...

30 вересня 2021 г.   106
Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство», а підтримують їх у цьому і юні лісівники Дідівської ЗОШ, долучившись до Всесвітнього дня прибирання.
На території Ладанського лісництва в урочищі «Зелена зона» лісівники разом з школярами провели прибирання лісового масиву. Після чого головний лісничий підприємства Олександр Червоняк провів екскурсію по лісовому кордону, ознайомив природолюбів з основними напрямками роботи ДП «Прилуцький лісгосп», показав як вирощується посадковий матеріал у теплицях, коробах та лісових розсадниках.
На щастя, нашим дітям не байдужий стан довкілля. Адже коли ми говоримо про те, що ліс – це наше багатство, комора щедрих лісових дарів, то потрібно його утримувати в чистоті та порядку.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини