31 липня 2021 року відзначає 75-й день народження ветеран лісового господарства Горбонос Микола Андрійович

31 липня 2021 г.   239
31 липня 2021 року відзначає 75-й день народження ветеран лісового господарства, лісівник із 27-річним стажем роботи Горбонос Микола Андрійович.
У Кам’янському лісництві ДП «Прилуцький лісгосп», де ювіляр працював до 60-річного віку на посаді лісника, його знають як справжнього професіонала лісової справи, лісолюба за покликанням. Його невтомна самовіддана праця достойна наслідування для молодих колег, є прикладом того, як впевнено йти обраною трудовою стежиною і продовжувати добру справу старшого покоління лісівників - створювати нові ліси, доглядати та охороняти їх.
На ювілей до лісового патріарха у село Лісові Сорочинці, де він народився та проживає на даний час завітали рідні, друзі та колеги. Сердечні привітання та побажання від імені трудового колективу підприємства висловив директор ДП «Прилуцький лісгосп» Валентин Сурай та побажав ювіляру міцного здоров’я, людського щастя, нев’янучої молодості душі і серця, яскравого сонця та душевного тепла.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Діяльність підприємства за 2021 рік
    Детальніше
Діяльність підприємства за 2020 рік
Діяльність підприємства за 2020 рік Детальніше
НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

Мисливський сезон традиційно розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі.  Детальніше


Всі новини