МІНЕРАЛІЗОВАНІ СМУГИ - ЗАХИСТ ЛІСУ ВІД ПОЖЕЖ!

30 липня 2021 г.   256
З метою попередження лісових пожеж під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 30 липня співробітники Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області спільно з працівниками ДП «Прилуцький лісгосп» здійснили поновлення мінералізованих смуг поблизу садівничих товариств розташованих на території Сухополов‘янської об’єднаної територіальної громади.
Мінералізована смуга являє собою штучно створений протипожежний бар’єр шляхом очищення ділянки території, що межує з лісовим масивом, від горючих матеріалів. Створюються мінералізовані смуги механізовано. Трактором з навісним інвентарем проводиться обробіток грунту на певну ширину. При цьому мінеральний шар ґрунту оголюється, а дерен, трава, хвоя, листя та інші матеріали, що здатні горіти, присипаються землею.
Також рятувальники та лісівники поспілкувалися з мешканцями садівничих товариств та з’ясовували на скільки люди знають, що необхідно робити аби не допустити загорань в екосистемах та роз’яснювали їм як необхідно діяти в разі виникнення пожежі.
Директор ДП «Прилуцький лісгосп» Валентин Сурай нагадав про заборону розведення вогнищ поблизу зелених насаджень та небезпеку навмисного випалювання сухої рослинності.
В кінці розмови заступник начальника Прилуцького районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області Вячеслав Самаль вручив всім громадянам інформаційні листівки «Бережіть екосистеми від пожеж», аби зменшити кількість пожеж в природі, які виникають через людські фактори та нагадували телефони екстрених служб міста.
Нажмите на превью для просмотра в полном размере

Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

РЕОРГАНІЗАЦІЯ

Державне підприємство "Прилуцьке лісове господарство" (код ЄДРПОУ 00993461)

повідомляє, що наказом Державного агенства лісових ресурсів України від 27.09.2021 року № 545 прийнято рішення про припинення діяльності підприємства шляхом реорганізації. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ...
Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство», а підтримують їх у цьому і юні лісівники Дідівської ЗОШ, долучившись до Всесвітнього дня прибирання. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.10.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.10.2021 рік Детальніше
Всі новини