Покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 25-ї річниці Конституції України

25 червня 2021 г.   241
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави????????
Наша держава, зробивши європейський вибір, у непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність і свободу. І в ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України.
Основою Конституції України є демократичні цінності, які єднають нас із країнами світового співтовариства, ідеали справедливості, рівності та верховенства права. Життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані найвищою цінністю у нашій державі.
25 червня, з нагоди 25-ої річниці Конституції України керівництво району - голова райдержадміністрації Геннадій Луценко, заступник голови районної ради Сніжана Головкіна, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Александрова, головний лісничий ДП «Прилуцький лісгосп» Олександр Червоняк поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, який знаходиться на території державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»
Нажмите на превью для просмотра в полном размере

Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

РЕОРГАНІЗАЦІЯ

Державне підприємство "Прилуцьке лісове господарство" (код ЄДРПОУ 00993461)

повідомляє, що наказом Державного агенства лісових ресурсів України від 27.09.2021 року № 545 прийнято рішення про припинення діяльності підприємства шляхом реорганізації. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ...
Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство», а підтримують їх у цьому і юні лісівники Дідівської ЗОШ, долучившись до Всесвітнього дня прибирання. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.10.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.10.2021 рік Детальніше
Всі новини