Покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 25-ї річниці Конституції України

25 червня 2021 г.   330
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави????????
Наша держава, зробивши європейський вибір, у непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність і свободу. І в ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України.
Основою Конституції України є демократичні цінності, які єднають нас із країнами світового співтовариства, ідеали справедливості, рівності та верховенства права. Життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані найвищою цінністю у нашій державі.
25 червня, з нагоди 25-ої річниці Конституції України керівництво району - голова райдержадміністрації Геннадій Луценко, заступник голови районної ради Сніжана Головкіна, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Александрова, головний лісничий ДП «Прилуцький лісгосп» Олександр Червоняк поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, який знаходиться на території державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»
Нажмите на превью для просмотра в полном размере

Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини