ЛІСІВНИКИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНІ НАВЧАННЯ З ВОГНЕБОРЦЯМИ

01 липня 2020 г.   518
З настанням тепла у лісівників додається роботи, - розпочинається пожежонебезпечний період у лісі. А як відомо - пожежа в лісі - біда для країни! Тож у цей час максимальна увага працівників лісової галузі прикута до охорони лісу від пожеж.
24 червня в кварталі 115 Кам’янського лісництва відбулися спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі в лісовому масиві. Участь в тренуванні взяли працівники лісової охорони ДП «Прилуцький лісгосп» та працівники Прилуцького МРВ управління ДСНС у Чернігівській області.
Кам’янське лісництво для тренувань було обрано невипадково – це приміська зона районного центру, яка характеризується високою пішохідною активністю. Крім того, там зростає значна частина молодих хвойних насаджень, які є особливо вразливими під час пожежонебезпечного періоду.
Головне завдання, яке стояло перед учасниками навчань, – перевірити готовність працівників лісової охорони та рятувальників до спільних дій у разі виникнення лісової пожежі й вдосконалити організацію навичок проведення гасіння лісових пожеж, відпрацювати практичні дії з виявлення та гасіння загорань в лісах.
На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з вогнем та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж в природних екосистемах.
«Команда лісівників працює в цьому напрямку професійно й відповідально. У цьому році створено 90 км мінералізованих смуг та проведено догляд за ними протяжністю в 310 км, позапланові дороги перекриті, в достатній кількості наглядної агітації, білбордів, постійно звертаємося до населення та в засоби масової інформації. Тож, «тримаючи руку на пульсі» робота в напрямку недопущення вогню в лісі протягом всього пожежонебезпечного періоду проводиться постійно», - зазначив директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько.
Злагодженість спільних дій лісівників та рятувальників запорука вчасної ліквідації пожежі, з мінімальними втратами для природи й господарства. Тому закликаємо громадян не нехтувати правилами безпеки поведінки в лісі. Адже необачно кинутий недопалок, іскра від багаття, пустощі з вогнем можуть стати причиною масштабних лісових пожеж, які надзвичайно важко ліквідувати.
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Нажмите на превью для просмотра в полном размере

Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини