НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

03 серпня 2021 г.   981
НЕЗАБАРОМ  ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

Мисливський сезон традиційно розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі. 

Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  на території мисливських угідь ДП «Прилуцький лісгосп» розпочнеться з  7 серпня і  триватиме до 28 листопада 2021 року. Це період для полювання на качок, лисок, куликів, диких голубів, перепілок. Дні полювання –  середа, субота та неділя, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями додатковий день полювання – четвер. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати: качок - 2; перепілок - 5; куликів - 2; голубів  - 5; лисок   - 2;  Вартість сезонної відстрільної картки становить 420 грн., разової – 180 грн.

Нагадуємо мисливцям! До полювання допускаються лише ті, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, ветеринарно-санітарний паспорт на собак мисливських порід з обов’язковою відміткою про щеплення на сказ. Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

Порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законами України.

Попереджаємо, що впродовж сезону полювання в мисливських угіддях ДП «Прилуцький лісгосп» діятимуть рейдові бригади по здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання.


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи сосна в загальному обсязі 210 м3. Детальніше
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО АУКЦІОНУ
ДП «Прилуцький лісгосп» проводить додатковий аукціон з попереднім оглядом для продажу необробленої деревини породи дуб в загальному обсязі 58,513 м3. Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.12.2021 рік Детальніше
Всі новини