Останні новини

Сторінки (22): «23456789101112+10»
ЧИСТОТА ЛІСУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ НАШИХ ВЧИНКІВ

Щороку навесні кожен дивується та обурюється через засмічення лісів горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб після сходження снігового покриву вражають своїми об’ємами. Фахівці підприємства активно проводять просвітницьку роботу, організовують різноманітні акції із залученням дітей та молоді. Проблеми довкілля постають дуже гостро. Одна з них – прибирання від сміття придорожніх територій. 


29 березня 2019 г.   63   НовиниНовини лісгоспу
САДИТИ ЛІС - ЦЕ МОДНО!

Кожного року з приходом весни за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України  проводиться Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона стартує з 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів і триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 20 квітня.   


28 березня 2019 г.   63   НовиниНовини лісгоспу
ЯК ЗБЕРЕГТИ РАННЬОКВІТУЧІ РОСЛИНИ?

Перші теплі весняні дні не лише радують нас, а й створюють ідеальні умови, щоб тендітні перші рослини могли квітувати. Первоцвіти – це екологічна група рослин, яка нараховує близько 500 видів. Вони отримали спеціальну наукову назву – ранньовесняні ефемери та ефемероїди, тобто такі, що цвітуть дуже швидко. В тому є своя тактика – поки на деревах немає листя, а густа трава не піднялася – вони мають шанс отримати потрібну кількість світла, запастися поживними речовинами, щоб розмножитися.


25 березня 2019 г.   54   НовиниНовини лісгоспу
УЧНІ ЗАВЗЯТО САДИЛИ ЛІС

Щороку у Міжнародний день лісу, що відзначається 21 березня, стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках!». Метою даної акції є не тільки теоретично, а й  практично ознайомити підростаюче покоління з процесом створення, вирощування лісів, також навчити шанобливому ставленню до природи.


22 березня 2019 г.   98   НовиниНовини лісгоспу
22 БЕРЕЗНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

День водних ресурсів бере свій початок з Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року) ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення 22 березня як Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води для існування життя на Землі. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день водних ресурсів.


22 березня 2019 г.   64   НовиниНовини лісгоспу
ДОПОМОГА ПЕРНАТИМ ДРУЗЯМ

На базі Кам’янського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп» успішно функціонує учнівське лісництво «Зелений патруль» Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Співпраця учнів з лісівниками розпочалась ще з 2011 році.


21 березня 2019 г.   75   НовиниНовини лісгоспу
ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА

Прилуцька ЗОШ № 12 приймає участь у Всеукраїнській волонтерській акції «Тиждень добра – 2019» яка проходить з 18 по 24 березня 2019 року. Так 18 березня для учнів 11 класу був проведений урок на тему: «Людина починається з добра» Аналіз природно-заповідного фонду України.


18 березня 2019 г.   72   НовиниНовини лісгоспу
ВІДТВОРИМО ЛІСИ РАЗОМ

14-15 березня до Міжнародного дня Лісу під егідою Міністерства освіти і науки України, Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді МОН України спільно із Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Навчально-науковим інститутом лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Відтворимо ліси разом”. Тема конференції: «Науковий пошук молоді у лісовідновленні та лісозбереженні».


17 березня 2019 г.   77   НовиниНовини лісгоспу
21 БЕРЕЗНЯ СТАРТУЄ АКЦІЯ "МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ"

Традиційно, кожного року весною, за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України, лісогосподарськими підприємствами проводиться акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Стартує вона 21 березня в Міжнародний день лісів і триватиме до Дня Довкілля, який в цьому році відзначається 20 квітня. Цьогоріч Міжнародний день лісів проходитиме під гаслом «Ліси та освіта».


15 березня 2019 г.   117   НовиниНовини лісгоспу
ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

11 березня 2019 року в ДП «Прилуцький лісгосп» пройшла звітна профспілкова конференція за 2018 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2019 рік.


12 березня 2019 г.   88   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (22): «23456789101112+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини