Останні новини

Сторінки (22): «1234567891011+10»
ПОЧАТОК ЖИТТЯ МАЙБУТНЬОГО ЛІСУ

Завданням лісівників є створення і вирощування високопродуктивних, довговічних та біологічно стійких лісових насаджень. Успішність виконання цього завдання залежить від рівня розвитку лісокультурного виробництва і ефективної технології вирощування різних видів якісного садивного матеріалу у розсадниках. Процес вирощування садивного матеріалу є дуже складним і трудомістким, через недотримання технологічного процесу можна втратити весь урожай. 


ПРАЦІВНИКИ СОКИРИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗАФІКСУВАЛИ САМОВІЛЬНУ РУБКУ ДУБА.

12 квітня 2019 року близько 7 години ранку лісник обходу № 4 Сокиринського лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» здійснюючи об’їзд закріпленого за ним обходу виявив 5 пнів незаконно зрубаних дерев породи дуб. Дане порушення вчинено не встановленими особами у лісових насадженнях ботанічного заказника місцевого значення в урочищі «Соколівське».


УЧНІ ІЧНЯНСЬКОЇ ШКОЛИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПОСАДКИ ЛІСУ

У гарячі дні весняної лісокультурної кампанії, до праці лісівників Жадьківського лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» активно приєдналися учні та вчителі Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Посадити дерево – одне з призначень людини в цьому світі, тому для школярів акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» була вагомим кроком у майбутнє.


ПРИБИРАННЯ ЛІСОВИХ МАСИВІВ

Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство». Тож нещодавно у структурних підрозділах підприємства провели прибирання лісових масивів.


ЛІСОВА СЕРТИФІКАЦІЯ

Лісова сертифікація – це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.


ДУБОВИЙ ЛІС ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

8 квітня в рамках акції «Майбутнєлісу в твоїх руках»в лісовому фонді державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»було створенелісове насадження, присвячене пам’яті загиблих у війні (АТО) захисників України.


ЛІСОВА СКАРБНИЦЯ ВІТАМІНІВ

З приходом весни, коли розпускаються бруньки на деревах для лісівників ДП «Прилуцьке лісове господарство» наступає пора для заготівлі березового соку.

Красиве і струнке деревце, назва якого з латинської перекладається, як «ощасливлений, блаженний», протягом приблизно трьох тижнів ділиться з нами своїми «сльозами» і оздоровлює.  Березовий сік має більш ніж 30 корисних для організму компонентів. Особливо багато у ньому вітаміну С і солей калію, магнію й заліза, органічних кислот та ферментів.


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.04.2019 рік

Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.04.2019 рік


УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

Зі сходженням снігового покриву в лісах України розпочинається пожежонебезпечний період - найскладніший та найвідповідальніший сезон для лісівників.

Лісові пожежі були і є найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями. Вогонь зводить на нівець працю цілих поколінь лісівників. При цьому пошкоджуються не тільки дерева, кущі, трав’яниста рослинність, а гинуть також дикі тварини, птахи, комахи.


29 березня 2019 г.   313   НовиниНовини лісгоспу
РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДМАТЕРІАЛУ!

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію декоративного посадматеріалу.
Переважають в асортименті найбільш популярні вічнозелені декоративні рослини – самшит, різні види туй та ялівців. Є для продажу верба, форзиція, спірея, катальпа, горіх та інші. 
Головна перевага декоративного посадматеріалу, придбаного у держлісгоспі, – якість та ціна від виробника.
З питань купівлі декоративного посадматеріалу необхідно звертатися за адресою м. Прилуки вул. Київська 288 або за тел. 5-30-09, 050 413 74 90.


29 березня 2019 г.   90   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (22): «1234567891011+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини