Останні новини

Сторінки (22): «12345678910+10»
Діяльність підприємства за 2019 рік

Діяльність підприємства за 2019 рік


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.05.2019 рік

Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.05.2019 рік


Дорогі християни, вітаю Вас із Великоднем!

Дорогі християни, вітаю Вас із Великоднем - великим і головним святом всього християнства! 
Нехай у цей святий день Ваше серце буде відкрите Богу, а у Вашу душу прийде гармонія і тепло. Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

 


27 квітня 2019 г.   47   Вітання
Лекція-урок для учнів Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

22 квітня інженер з охорони та захисту лісу ДП «Прилуцький лісгосп» Валерій Клочко провів навчальну лекцію-урок для учнів Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та членів учнівського лісництва на тему: «Бережіть ліс від пожеж!». 


У Ічнянському лісництві пошкодили рекреаційний пункт

Все частішими стають випадки вандалізму, нахабного засмічення рекреаційних пунктів та довколишніх лісів.Так, вночі з 22 на 23 квітня невідомі пошкодили рекреаційний пункт в урочищі «Крупичполе» Ічнянського лісництва,що належить державному підприємству «Прилуцьке лісове господарство».


22 квітня – Всесвітній День Землі (International Mother Earth Day)

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.


ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.


ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами.


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста.


СПРАВА ХОРОША І КОРИСНА, А ГОЛОВНЕ – ДОБРА!

19 квітня в рамках проведення щорічної Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» директор державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько спільно з вихованцями старшої групи Ічнянського ДНЗ № 1 висадили понад 30 кущів самшиту вічнозеленого на території даного закладу.


Сторінки (22): «12345678910+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини