Останні новини

Сторінки (22): «123456789+10»
ЛІСОВА ПОЖЕЖА – ВЕЛИКА НЕБЕЗПЕКА

13 травня 2019 року в державному підприємстві «Прилуцьке лісове господарство» на території Варвинського лісництва було проведено спільне тактико-спеціальне навчання з пожежної безпеки лісової охорони лісгоспу разом з працівниками Варвинського РС управління ДСНС України в Чернігівській області. 


І Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві»

З 13 по 15 травня відбулася І Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві», яка проходила в рамках проведення заходів присвячених Дню охорони праці. 


«ЗЕЛЕНИЙ ПАТРУЛЬ» НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ

14 травня 2019 року в комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проходив обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. У заході взяли участь 13 команд юних лісівників з усіх куточків Чернігівської області.


НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ МІФИ ПРО КЛІЩІВ!

Традиційно кліщі з'являються наприкінці квітня-початку травня, коли середньодобова температура повітря досягає 5-7 градусів. Коли трава вже піднялася, повітря прогрілося, то й кліщі активізуються.


НАДІЯ І ОПОРА ЛІСІВНИКІВ!

Вихованці учнівського лісництва "Зелений патруль" удосконалюють свої знання не тільки теорією, а й практично, бо саме тоді закладаються основи виховання особистості з високим рівнем екологічної обізнаності, мислення та поведінки. 


ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ – ЦЕ ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАВДАННЯ ДЕРЖАВНОГО АПАРАТУ НА ШЛЯХУ ДО ЇЇ ПОДОЛАННЯ

За підтримки проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконувався Програмою розвитку ООН в Україні та фінансувався Міністерством закордонних справ Данії, Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» створено поглиблений онлайн курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який покликаний підвищити ефективність виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених Законом України «Про запобігання корупції» заборон та обмежень з урахуванням таких помилок та проблемних питань, які були виявлені під час правозастосовної практики.


11 травня – Всесвітній день мігруючих птахів (World Migratory Bird Day)

Всесвітній день, присвячений мігруючим, або перелітним птахам має свою унікальну історію. Офіційно він був проголошений в 2006 році і з тих пір став щорічною міжнародною кампанією з підвищення рівня обізнаності громадськості про необхідність прийняття невідкладних заходів щодо охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього проживання.


Дорогі ветерани! Сердечно вітаю Вас із всенародним святом – Днем Перемоги!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.


09 травня 2019 г.   18   Вітання
БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ!

Життя і здоров’я – найважливіше, що має кожна людина, тому з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві щорічно відзначається Всесвітній День охорони праці.


ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСИ ВІД ПОЖЕЖ!

Кожного року, з настанням сухої вітряної погоди, збільшується небезпека загоряння лісових масивів, що може призвести до катастрофічних наслідків. Тому, на протязі всього пожежонебезпечного періоду посилюється щоденне патрулювання державної лісової охорони в лісових масивах, для запобігання виникнення лісових пожеж. Велика увага приділяється землям с/г призначення, які безпосередньо примикають до лісових масивів, на яких найчастіше випалюється суха рослинність місцевими жителями. 


Сторінки (22): «123456789+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини