Останні новини

Сторінки (22): «12345678+10»
Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.06.2019 рік

Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.06.2019 рік


ПРО ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

Весна – це час коли все оживає та відновлюється. Саме в цю пору велика відповідальність лягає на плечі кожного лісівника, який зобов’язаний залишити після себе зелені насадження шляхом створення лісових насаджень.


Володимир Бондар: про зміни у законодавстві та стабільність у переконаннях. Інтерв'ю для волинського видання "Фреш"

- Володимире Нальковичу, аналізуючи сьогоднішню ситуацію, розуміємо, наскільки складний та тернистий шлях ви обрали, ставши на стежку реформ у сфері лісового господарства. Однак, на 2019 було анонсовано ряд серйозних заходів щодо покращення ситуації. Зокрема, одним із найактуальніших питань є національна інвентаризація лісового фонду. Розкажіть, які зрушення у цьому напрямку відбулися за перший квартал 2019 року?


28 травня 2019 г.   23   НовиниНовини галузі
ДОГЛЯД ЗА ЛІСОВИМИ НАСАДЖЕННЯМИ ДЛЯ ЛІСІВНИКІВ НИНІ – ЗАВДАННЯ №1

Сприятливі умови та сонячні дні відіграють важливу роль для розвитку та подальшого росту лісових насаджень. Дуже важливо в цей період проводити догляд, адже від цього багато в чому залежить приживлюваність і ріст сіянців.


ДРУЖНІЙ МАТЧ ЛІСІВНИКІВ

Після трудових буднів прилуцькі та ніжинські лісівники знову зустрілися на спортивному полі, але цього разу - футбольному. Гра була цікавою та захоплюючою. Всі учасники отримали задоволення від того, що випробували власні сили, та як бонус – провели час у гарному спілкуванні з колегами.
Сподіваємося, що такі зустрічі стануть традиційними, а список команд-учасниць стане ще більш широким.


ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків.


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті.


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.


КОМУНІКАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ – ІМПУЛЬС ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

16-17 травня у Черкасах відбувся семінар-нарада Державного агентства лісових ресурсів України для відповідальних за зв’язки із засобами масової інформації, участь у якій взяли представники всіх областей України. Кожен учасник мав можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом, а також поділитися з особливостями роботи з громадськістю та ЗМІ.


Вихованці Кам‘янського учнівського лісництва долучилися до Дня Вишиванки

Вихованці Кам‘янського учнівського лісництва долучилися до Дня вишиванки. 
Цінуймо українське!


Сторінки (22): «12345678+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини