Останні новини

Сторінки (13): «-1078910111213»
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДЕРЖАВНУ ЛІСОВУ ОХОРОНУ

1. Державна лісова охорона (далі  -  держлісоохорона)  діє  у складі  Держлісагентства,  Республіканського  комітету  Автономної Республіки Крим з питань  лісового  і  мисливського  господарства, обласних   управлінь   лісового  та  мисливського  господарства  і підприємств,  установ  та  організацій,  що  належать   до   сфери управління Держлісагентства.

     Держлісоохорона має статус правоохоронного органу.

     2. Метою  діяльності  держлісоохорони  є здійснення правових, лісоохоронних  та  інших  заходів,  спрямованих   на   збереження, розширене  відтворення, невиснажливе використання лісових ресурсів та об'єктів тваринного світу. 


ЛІСОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

                        ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

     Стаття 1. Поняття про ліс

     Ліс - тип природних комплексів, у якому поєднуються переважно деревна  та  чагарникова  рослинність  з  відповідними   ґрунтами, трав'яною   рослинністю,  тваринним  світом,  мікроорганізмами  та іншими  природними  компонентами,  що  взаємопов'язані  у   своєму розвитку,  впливають  один  на  одного  і  на  навколишнє природне середовище.

     Ліси України  є  її  національним  багатством  і   за   своїм призначенням    та    місцерозташуванням    виконують    переважно водоохоронні,    захисні,     санітарно-гігієнічні,     оздоровчі, рекреаційні,  естетичні,  виховні,  інші функції та є джерелом для задоволення потреб суспільства в лісових ресурсах. 


«Майбутнє лісу у твоїх руках»

Щороку навесні на території України за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України проходить Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цьогоріч акція проводиться з 21 березня (Всесвітній день лісу) по 15 квітня (День Довкілля).


16 березня 2017 г.   233   НовиниНовини лісгоспу
Лісокультурна кампанія 2017 року

Тепла погода посприяла ранньому початку лісокультурної кампанії в нашому підприємстві.
До лісокультурних робіт лісівники ДП «Прилуцьке лісове господарство» готуються завчасно, адже терміни посадки дуже стислі і необхідно як найшвидше провести ці важливі роботи.


14 березня 2017 г.   282   НовиниНовини лісгоспу
Діяльність підприємства за 2016 рік

Результати Фінансової діяльності підприемства за 2016 рік 


На Прилуччині вшанували Тараса Шевченка

З нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в районі відбулося ряд заходів.
9 березня керівництво району вшанувало пам'ять Кобзаря покладанням квітів до пам’ятника.


13 березня 2017 г.   180   НовиниНовини лісгоспу
Незаконна рубка дерев у Варвинському лісництві

16 лютого 2017 року майстром лісу Варвинського лісництва при обході майстерської дільниці виявлено факт незаконної рубки дерев вільхи в кв. 79. вид. 1. На місці злочину знаходився житель с. Нова Гребля Прилуцького району, при собі мав бензопилу. Більша частина деревини була покрежована для подальшого використання як дрова паливні. Вище згаданий громадянин від спілкування з працівниками лісової охорони відмовився.


13 березня 2017 г.   230   НовиниНовини лісгоспу
Вітаємо Вас жінки зі святом весни - 8 березня.

Вітаємо Вас зі святом весни - 8 березня. Бажаємо Вам від щирого серця міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання! 


07 березня 2017 г.   290   Вітання
17 лютого 2017 року відбулась щорічна звітна конференція профспілкової організації лісгоспу

17 лютого 2017 року в залі засідань ДП «Прилуцьке лісове господарство» відбулась щорічна звітна конференція профспілкової організації лісгоспу, на якій були присутні представники всіх підрозділів. 


06 березня 2017 г.   328   НовиниНовини лісгоспу
Сертифікація лісів FSC

Тут розміщені документи з лісової сертифікації FSC по ДП «Прилуцьке лісове господарство»


Сторінки (13): «-1078910111213»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

СЬОГОДНІ СВІЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП».

Колектив ДП «Прилуцький лісгосп» вітає з 65-ти річчям інженера з охорони праці – Пугача Володимира Павловича! Детальніше


ПЕРЕХІД НА НОВІ НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ДЕРЕВИНИ

Лісова промисловість України з 1 січня 2019 року перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо- та пилопродукції, що передбачено постановою Уряду «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України» від 09.12.2014 року №695 та у відповідності до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 14.12.2015 р. №184.

У зв’язку з цим розміщуємо перелік нормативних документів (ДСТУ EN,ТУ) для класифікації лісопродукції з 01.01.2019 року. Детальніше


ЗАХОДИ З ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНОГО СТАНУ ЛІСІВ У ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Масове всихання та пошкодження соснових насаджень змушують сьогодні лісівників проводити санітарні рубки все частіше, щоб уберегти ліс від розмноження різних шкідників та хвороб.  Детальніше


Всі новини