Останні новини

Сторінки (13): «-10678910111213»
Лісівники затримали лісокрадів !

В ніч на 16.05.2017 року близько 21.00 години працівниками Лісової охорони ДП «Прилуцьке лісове господарство» та працівником Прилуцької місцевої прокуратури було виявлено факт крадіжки та перевезення вантажним автомобілем «КАМАЗ» державний ділових сортиментів сосни звичайної  об’ємом 3.031 м.куб. на загальну суму 3 130.90 грн. в тому числі 1 – й сорт – 0.637м.куб. на суму 712.66 грн., 2 – й сорт 0.874 м.куб. на суму 950.59 грн., 3 – й сорт 1.520 м.куб. на суму 1 467.66 грн.  з кварталу 115 виділ 1.1 Кам'янського лісництва ДП «Прилуцьке лісове господарство».

За фактом відкрито кримінальне впровадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.


УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ЗМІНИ ДО ЛІСОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

18 травня 2017 року на засіданні Уряду схвалено проект Закону України «Про внесення зміни до статті 38 Лісового кодексу України» в частині повноважень Кабінету Міністрів України щодо затвердження Санітарних правил у лісах.

Прийняття законопроекту Верховною Радою України дозволить чітко розподілити повноваження органів виконавчої влади у частині прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо здійснення заходів з поліпшення санітарного стану лісів та забезпечення сприятливих умов для підвищення стійкості, продуктивності деревостанів, збереження їх біорізноманіття, оздоровлення, посилення захисних, санітарно-гігієнічних, оздоровчих та інших корисних функцій.


18 травня 2017 г.   209   НовиниНовини галузі
ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ!

У період з 16 травня по 9 червня Аграрна біржа проведе електронні аукціони з продажу необробленої деревини заготівлі ІІІ кварталу ресурсу Київської, Чернігівської, Харківської, Сумської, Рівненської, Кіровоградської, Тернопільської, Донецької та Луганської областей згідно наступного графіку:


17 травня 2017 г.   193   НовиниНовини галузі
Захистимо ліс від пожежі

«Пожежа в лісі – лихо для країни!», «Бережи ліс від вогню!» – такі бігборди вздовж автомобільних доріг, на узбіччі лісових насаджень попереджають та закликають населення про дотримання протипожежних заходів у лісах. Всі ми знаємо, що лісову пожежу краще попередити, ніж загасити. Щоб виростити ліс, необхідно 80-100 років, це праця кількох поколінь, а знищити лише мить. 


Христина Юшкевич розповіла про комплексне реформування лісового господарства України

Голова Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич оприлюднила проект Стратегії реформування лісового господарства України на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук сьогодні, 12 травня.

Вона зазначила, що у Стратегії відображено її бачення необхідних для галузу реформ.

Також Голова агентства повідомила про результати виконання завдань, які вона отримала на випробувальний термін.


12 травня 2017 г.   145   НовиниНовини галузі
Лісовий етикет: правила поведінки в лісі

Поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини. Лісівники Прилуцького лісгоспу закликають усіх людей, під час відпочинку на природі дотримуватись наступних елементарних правил:

Не розводьте вогнище в  лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях та галявинах у лісі.


Діяльність підприємства за 2017 рік

Результати Фінансової діяльності підприемства за 2017 рік 


21 березня – Міжнародний день лісу

Завжди гарним подарунком до цих свят є проведення щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України та Товариством лісівників України.


27 березня 2017 г.   295   НовиниНовини лісгоспу
ДП «Прилуцьке лісове господарство» вирощує і реалізує декоративний садивний матеріал.

ДП «Прилуцьке лісове господарство» вирощує і реалізує декоративний садивний матеріал.


22 березня 2017 г.   1012   НовиниНовини лісгоспу
ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЮРИДИЧНУ СЛУЖБУ ПІДПИЄМСТВА

     1. Це Положення регулює питання діяльності  юридичної  служби міністерства,   іншого   центрального   органу  виконавчої  влади, урядового органу в системі  міністерства  та  його  територіальних (місцевих, регіональних) органів, місцевих державних адміністрацій (далі - орган виконавчої влади), а також підприємства, установи та організації (далі - підприємство).

 

     Дія цього   Положення  поширюється  на  діяльність  юридичної служби державного господарського об'єднання. 


Сторінки (13): «-10678910111213»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

СЬОГОДНІ СВІЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП».

Колектив ДП «Прилуцький лісгосп» вітає з 65-ти річчям інженера з охорони праці – Пугача Володимира Павловича! Детальніше


ПЕРЕХІД НА НОВІ НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ДЕРЕВИНИ

Лісова промисловість України з 1 січня 2019 року перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо- та пилопродукції, що передбачено постановою Уряду «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України» від 09.12.2014 року №695 та у відповідності до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 14.12.2015 р. №184.

У зв’язку з цим розміщуємо перелік нормативних документів (ДСТУ EN,ТУ) для класифікації лісопродукції з 01.01.2019 року. Детальніше


ЗАХОДИ З ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНОГО СТАНУ ЛІСІВ У ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Масове всихання та пошкодження соснових насаджень змушують сьогодні лісівників проводити санітарні рубки все частіше, щоб уберегти ліс від розмноження різних шкідників та хвороб.  Детальніше


Всі новини