Останні новини

Сторінки (22): «1234567+10»
СТВОРЮЄМО ЛІСИ НА СТОЛІТТЯ

4 липня на базі Прилуцького лісництва ДП «Прилуцький лісгосп» відбулася виїзна виробнича нарада, під керівництвом директора Данька Андрія Анатолійовича, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів, головний лісничий підприємства та спеціалісти відділу лісового господарства.


"ЛЮДИНА І ЛІС" ОЧИМА ДІТЕЙ

Щороку в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках” державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» проводить конкурс дитячого твору та малюнку на тему «Людина і ліс». Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.


"КОЛИСКА МОЛОДОГО ЛІСУ"

Для задоволення потреб в садивному матеріалі деревних та чагарникових порід в ДП «Прилуцький лісгосп» функціонують лісові розсадники із застосуванням широкої та комплексної системи вирощування посадкового матеріалу.


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.07.2019 рік

Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.07.2019 рік


ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА, ЩО ДІЮТЬ ІЗ ЛИПНЯ 2019 РОКУ

Із 1 липня підвищено розміри прожиткового мінімуму (далі – ПМ). Для працездатних осіб розмір ПМ до 30 листопада поточного року становитиме 2 007 грн., показники для інших соціальних груп населення див. у розділі "Дані для розрахунків". Місячний розмір мінімальної заробітної плати не змінився (ст. 7 Закону від 23.11.18 р. № 2629-VIII)


САНІТАРНИЙ СТАН ЛІСІВ – НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ ЛІСІВНИКІВ

Одним з основних завдань лісівників є охорона та захист лісу від шкідників та хвороб. Тому лісівникам необхідно бути на сторожі, та своєчасно виявляти та ізолювати осередки шкідників та хвороб лісу не допускаючи їх розповсюдження. 


ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД БУДЕ ЗАПОРУКОЮ ЯКІСНОЇ РОБОТИ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

У Чернігівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося представлення нового начальника. Ним став Олександр Зінченко, який був переведений на цю посаду з Харківського обласного управління. Відрекомендував його колективу лісівників області заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар.


21 червня 2019 г.   18   НовиниНовини галузі
УВАГА! НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

За даними Українського гідрометеорологічного центру з 21 по 23 червня на території України, крім західних, більшості районів Житомирської та Вінницької областей, переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.


СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ВІДВІДАЛИ СЛУХАЧІ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «УКРЦЕНТРКАДРИЛІС»

Днями слухачі курсів підвищення кваліфікації «Укрцентркадриліс» побували на Черкащині. Головні лісничі та інженери з лісових культур держлісгоспів з усієї України мали можливість ознайомитися з особливостями діяльності ДП «Смілянський лісгосп» Черкаського ОУЛМГ.


Відтворення українських лісів

Відтворення українських лісів


10 червня 2019 г.   29   НовиниНовини галузі
Сторінки (22): «1234567+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини