Останні новини

Сторінки (17): «1234567+10»
ЛІСОВА СКАРБНИЦЯ ВІТАМІНІВ

З приходом весни, коли розпускаються бруньки на деревах для лісівників ДП «Прилуцьке лісове господарство» наступає пора для заготівлі березового соку.

Красиве і струнке деревце, назва якого з латинської перекладається, як «ощасливлений, блаженний», протягом приблизно трьох тижнів ділиться з нами своїми «сльозами» і оздоровлює.  Березовий сік має більш ніж 30 корисних для організму компонентів. Особливо багато у ньому вітаміну С і солей калію, магнію й заліза, органічних кислот та ферментів.


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.04.2019 рік

Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.04.2019 рік


УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

Зі сходженням снігового покриву в лісах України розпочинається пожежонебезпечний період - найскладніший та найвідповідальніший сезон для лісівників.

Лісові пожежі були і є найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями. Вогонь зводить на нівець працю цілих поколінь лісівників. При цьому пошкоджуються не тільки дерева, кущі, трав’яниста рослинність, а гинуть також дикі тварини, птахи, комахи.


29 березня 2019 г.   269   НовиниНовини лісгоспу
РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДМАТЕРІАЛУ!

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію декоративного посадматеріалу.
Переважають в асортименті найбільш популярні вічнозелені декоративні рослини – самшит, різні види туй та ялівців. Є для продажу верба, форзиція, спірея, катальпа, горіх та інші. 
Головна перевага декоративного посадматеріалу, придбаного у держлісгоспі, – якість та ціна від виробника.
З питань купівлі декоративного посадматеріалу необхідно звертатися за адресою м. Прилуки вул. Київська 288 або за тел. 5-30-09, 050 413 74 90.


29 березня 2019 г.   50   НовиниНовини лісгоспу
ЧИСТОТА ЛІСУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ НАШИХ ВЧИНКІВ

Щороку навесні кожен дивується та обурюється через засмічення лісів горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб після сходження снігового покриву вражають своїми об’ємами. Фахівці підприємства активно проводять просвітницьку роботу, організовують різноманітні акції із залученням дітей та молоді. Проблеми довкілля постають дуже гостро. Одна з них – прибирання від сміття придорожніх територій. 


29 березня 2019 г.   32   НовиниНовини лісгоспу
САДИТИ ЛІС - ЦЕ МОДНО!

Кожного року з приходом весни за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України  проводиться Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона стартує з 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів і триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 20 квітня.   


28 березня 2019 г.   29   НовиниНовини лісгоспу
ЯК ЗБЕРЕГТИ РАННЬОКВІТУЧІ РОСЛИНИ?

Перші теплі весняні дні не лише радують нас, а й створюють ідеальні умови, щоб тендітні перші рослини могли квітувати. Первоцвіти – це екологічна група рослин, яка нараховує близько 500 видів. Вони отримали спеціальну наукову назву – ранньовесняні ефемери та ефемероїди, тобто такі, що цвітуть дуже швидко. В тому є своя тактика – поки на деревах немає листя, а густа трава не піднялася – вони мають шанс отримати потрібну кількість світла, запастися поживними речовинами, щоб розмножитися.


25 березня 2019 г.   30   НовиниНовини лісгоспу
УЧНІ ЗАВЗЯТО САДИЛИ ЛІС

Щороку у Міжнародний день лісу, що відзначається 21 березня, стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках!». Метою даної акції є не тільки теоретично, а й  практично ознайомити підростаюче покоління з процесом створення, вирощування лісів, також навчити шанобливому ставленню до природи.


22 березня 2019 г.   43   НовиниНовини лісгоспу
22 БЕРЕЗНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

День водних ресурсів бере свій початок з Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року) ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення 22 березня як Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води для існування життя на Землі. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день водних ресурсів.


22 березня 2019 г.   33   НовиниНовини лісгоспу
ДОПОМОГА ПЕРНАТИМ ДРУЗЯМ

На базі Кам’янського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп» успішно функціонує учнівське лісництво «Зелений патруль» Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Співпраця учнів з лісівниками розпочалась ще з 2011 році.


21 березня 2019 г.   40   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (17): «1234567+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.

Детальніше
ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста. Детальніше


Всі новини