Новини • Новини лісгоспу

Сторінки (14): 123456+10»
РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП» ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

В І півріччі 2019 року держаним підприємством «Прилуцьке лісове господарство» було виконано всі заплановані лісогосподарські заходи. Зокрема, проведено лісовідновлення на площі 61 га, що на 11 % більше запланованих обсягів. Також створено плантацію новорічних ялинок на площі 2,5 га. Фактично заготовлено 24 кг насіння деревних порід, що становить 171 % до плану. Догляди за молодими насадженнями проведено на площі 262 га.


ГОЛОВНІ ЛІСНИЧІ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОУЛМГ ОБМІНЮВАЛИСЯ ДОСВІДОМ НА БАЗІ ДП «КОРЮКІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

На базі державного підприємства «Корюківське лісове господарство» відбулася виїзна нарада за участю головних лісничих державних лісогосподарських підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Добру частину наради лісівники присвятили темі охорони лісів від пожеж, порівнявши досвід своїх турецьких колег з досвідом найбільш «горючого» лісгоспу області – ДП «Остерський військовий лісгосп». Торкнулися і теми лісокультурного виробництва та лісовідновлення, а також контролю чисельності та боротьби із стовбуровими шкідниками.


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню.


"МОДЕЛЬНІ ЗАЧІСКИ" ДЛЯ НОВОРІЧНИХ КРАСУНЬ

Новорічні плантації – саме так лісівники називають посадки ялинок та сосен для продажу в передноворічні свята. Площа таких плантацій по підприємству становить понад 20 га.


З ТУРБОТОЮ ПРО МАЙБУТНІЙ ЛІС

Одним з важливих завдань, яке стоїть перед лісовим господарством є заготівля високоякісного насіння для відтворення високопродуктивних насаджень. З-поміж деревних порід, необхідних лісівникам для вирощування, першим достигає насіння берези. Робота об’ємна, адже насіння легке і дрібне.


7 липня - День працівника природно-заповідної справи

В сучасних умовах зростаючого техногенного навантаження розвиток заповідної справи є одним з пріоритетів державної політики України. Збереження природи для майбутніх поколінь здійснюється шляхом заповідання еталонних природних комплексів, які представляють усе багатство флори і фауни того чи іншого регіону.


СТВОРЮЄМО ЛІСИ НА СТОЛІТТЯ

4 липня на базі Прилуцького лісництва ДП «Прилуцький лісгосп» відбулася виїзна виробнича нарада, під керівництвом директора Данька Андрія Анатолійовича, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів, головний лісничий підприємства та спеціалісти відділу лісового господарства.


"ЛЮДИНА І ЛІС" ОЧИМА ДІТЕЙ

Щороку в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках” державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» проводить конкурс дитячого твору та малюнку на тему «Людина і ліс». Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.


"КОЛИСКА МОЛОДОГО ЛІСУ"

Для задоволення потреб в садивному матеріалі деревних та чагарникових порід в ДП «Прилуцький лісгосп» функціонують лісові розсадники із застосуванням широкої та комплексної системи вирощування посадкового матеріалу.


ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА, ЩО ДІЮТЬ ІЗ ЛИПНЯ 2019 РОКУ

Із 1 липня підвищено розміри прожиткового мінімуму (далі – ПМ). Для працездатних осіб розмір ПМ до 30 листопада поточного року становитиме 2 007 грн., показники для інших соціальних груп населення див. у розділі "Дані для розрахунків". Місячний розмір мінімальної заробітної плати не змінився (ст. 7 Закону від 23.11.18 р. № 2629-VIII)


Сторінки (14): 123456+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЗМАГАЛИСЯ НАЙКРАЩІ

14 професійних команд, три з яких беруть участь уперше, – поблизу Семенівки змагалися звалювальники лісу. Це вже двадцять другі змагання звалювальників серед команд підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Цього року приймаючою стороною було державне підприємство «Семенівське лісове господарство». Детальніше


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.08.2019 рік
Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.08.2019 рік Детальніше
РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП» ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

В І півріччі 2019 року держаним підприємством «Прилуцьке лісове господарство» було виконано всі заплановані лісогосподарські заходи. Зокрема, проведено лісовідновлення на площі 61 га, що на 11 % більше запланованих обсягів. Також створено плантацію новорічних ялинок на площі 2,5 га. Фактично заготовлено 24 кг насіння деревних порід, що становить 171 % до плану. Догляди за молодими насадженнями проведено на площі 262 га. Детальніше


Всі новини