Новини • Новини лісгоспу

Сторінки (13): 123456+10»
ПРО ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

Весна – це час коли все оживає та відновлюється. Саме в цю пору велика відповідальність лягає на плечі кожного лісівника, який зобов’язаний залишити після себе зелені насадження шляхом створення лісових насаджень.


ДОГЛЯД ЗА ЛІСОВИМИ НАСАДЖЕННЯМИ ДЛЯ ЛІСІВНИКІВ НИНІ – ЗАВДАННЯ №1

Сприятливі умови та сонячні дні відіграють важливу роль для розвитку та подальшого росту лісових насаджень. Дуже важливо в цей період проводити догляд, адже від цього багато в чому залежить приживлюваність і ріст сіянців.


ДРУЖНІЙ МАТЧ ЛІСІВНИКІВ

Після трудових буднів прилуцькі та ніжинські лісівники знову зустрілися на спортивному полі, але цього разу - футбольному. Гра була цікавою та захоплюючою. Всі учасники отримали задоволення від того, що випробували власні сили, та як бонус – провели час у гарному спілкуванні з колегами.
Сподіваємося, що такі зустрічі стануть традиційними, а список команд-учасниць стане ще більш широким.


ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків.


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті.


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.


КОМУНІКАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ – ІМПУЛЬС ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

16-17 травня у Черкасах відбувся семінар-нарада Державного агентства лісових ресурсів України для відповідальних за зв’язки із засобами масової інформації, участь у якій взяли представники всіх областей України. Кожен учасник мав можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом, а також поділитися з особливостями роботи з громадськістю та ЗМІ.


Вихованці Кам‘янського учнівського лісництва долучилися до Дня Вишиванки

Вихованці Кам‘янського учнівського лісництва долучилися до Дня вишиванки. 
Цінуймо українське!


ЛІСОВА ПОЖЕЖА – ВЕЛИКА НЕБЕЗПЕКА

13 травня 2019 року в державному підприємстві «Прилуцьке лісове господарство» на території Варвинського лісництва було проведено спільне тактико-спеціальне навчання з пожежної безпеки лісової охорони лісгоспу разом з працівниками Варвинського РС управління ДСНС України в Чернігівській області. 


І Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві»

З 13 по 15 травня відбулася І Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві», яка проходила в рамках проведення заходів присвячених Дню охорони праці. 


Сторінки (13): 123456+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Відтворення українських лісів
Відтворення українських лісів Детальніше
ПРО ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

Весна – це час коли все оживає та відновлюється. Саме в цю пору велика відповідальність лягає на плечі кожного лісівника, який зобов’язаний залишити після себе зелені насадження шляхом створення лісових насаджень. Детальніше


Володимир Бондар: про зміни у законодавстві та стабільність у переконаннях. Інтерв'ю для волинського видання "Фреш"

- Володимире Нальковичу, аналізуючи сьогоднішню ситуацію, розуміємо, наскільки складний та тернистий шлях ви обрали, ставши на стежку реформ у сфері лісового господарства. Однак, на 2019 було анонсовано ряд серйозних заходів щодо покращення ситуації. Зокрема, одним із найактуальніших питань є національна інвентаризація лісового фонду. Розкажіть, які зрушення у цьому напрямку відбулися за перший квартал 2019 року? Детальніше


Всі новини