Новини • Новини лісгоспу

Сторінки (19): 123456+10»
22 ТРАВНЯ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ

«Біорізноманіття» - різноманітність живих організмів з усіх джерел, включаючи, серед іншого, наземні, морські та інші водні екосистеми і екологічні комплекси, частиною яких вони є; це поняття включає у себе різноманітність у рамках виду, між видами і різноманітність екосистем.


Відійшов у вічність ветеран лісової галузі Михайло Петрович Породько

21 травня перестало битися серце ветерана лісової галузі Михайла Петровича Породька.

Лісівник за покликом серця та професіонал своєї справи все життя присвятив роботі у лісовій галузі. Трудився завжди добросовісно, найперше вимогливим був до себе, отож і колеги скрізь поважали. де б не був і ким би не працював. Помічником лісничого чи вже лісничим. Під Запоріжжям чи у Сокиринцях на Срібнянщині, або ж у Косачівці біля Остра.


ЩОДО СПРОСТУВАННЯ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

17-18 травня 2020 року у мережі Фейсбук (Прилуки CITY) та Iнстаграм (insta_pidslyhano_prilyki та pidsluhano_prk) було розповсюджено відео, на якому активісти, без залучення представників ДП «Прилуцький лісгосп», здійснюють обстеження лісової ділянки, що знаходиться у постійному користуванні підприємства.


ЖИТТЯ КОЖНОГО МОГУТНЬОГО ДЕРЕВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАЛЕНЬКОЇ НАСІНИНИ

По завершенню робіт з відновлення лісу у лісівників ДП «Прилуцький лісгосп» розпочинається другий важливий етап - висівання лісового насіння.
Це важливий етап у формуванні якісного посадкового матеріалу, котрий буде використано наступного року і стане у майбутньому високопродуктивним лісом. Тож підготувавши грунт і створивши відповідні умови, у лісових розсадниках, теплицях і коробах проводиться висів насіння лісових порід.


ВСЕ ЧАСТІШЕ ГОРИТЬ ЛІС...

Невтішна статистика повідомляє, що винуватцями 98 % лісових пожеж є люди.
Такі наслідки пожежі спостерігаємо у Кам’янському лісництві на території мисливських угідь підприємства.

Недбалістю це важко назвати, скоріше – навмисно спланована пожежа.


ТУРБОТА ПРО ЯКІСНИЙ ПОСАДКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Одним із головних завдань прилуцьких лісівників є турбота про якісний посадковий матеріал. Для того, аби виростити стандартні й здорові сіянці, які матимуть високу приживлюваність і стійкий імунітет при залісненні ділянок потрібно докласти максимум зусиль.
Досвід вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід в умовах контрольованого середовища показує, що при мінімальних матеріальних затратах можна отримати більше стандартних сіянців. Таким чином, з 1 м2 можна одержати понад 1300 стандартних сіянців.


ЛІСІВНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ БОРОТИСЯ З ВОГНЕМ

13 квітня близько 15.00 год. лісничим Жадьківського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп» було виявлено лісову пожежу на землях державного лісового фонду. Вогонь охопив молоді культури на площі 0,8 га та 2,2 га середньовікових насаджень.


ПРИМНОЖУЄМО ТА ЗАХИЩАЄМО ПРИРОДУ

Щорічно 1 квітня вся планета відзначає Міжнародний день птахів (International Bird Day). Його мета - збереження видового різноманіття та чисельності птахів. Виникло воно в США в 1894 році. Незабаром свято, що отримало популярність завдяки ЗМІ, почало масово проводитися в усіх штатах, потім прийшло до Європи, а наразі проходить в рамках біологічної програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера" у багатьох країнах світу. День птахів - це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.


СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ – СПРАВА НЕБЕЗПЕЧНА!

30 березня поблизу села Товкачівка Прилуцького району було зафіксовано випалювання сухої трави на землях сільськогосподарського призначення, які прилягають до мисливських угідь ДП «Прилуцький лісгосп». На місце події прибули працівники управління ДСНС та лісової охорони. Спільними діями пожежу було ліквідовано.


ПРОВЕДЕННЯ ПІДГОТОВЧИХ ЗАХОДІВ ДО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

В зв'язку з настанням пожежонебезпечного періоду працівниками підприємства проводиться ряд протипожежних профілактичних заходів. З числа штатних працівників державної лісової охорони вже створені добровільні пожежні дружини, проведені інструктажі з працівниками, навчання з лісовою охороною згідно програми підготовки.


29 березня 2020 г.   29   НовиниНовини лісгоспу
Сторінки (19): 123456+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

22 ТРАВНЯ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ

«Біорізноманіття» - різноманітність живих організмів з усіх джерел, включаючи, серед іншого, наземні, морські та інші водні екосистеми і екологічні комплекси, частиною яких вони є; це поняття включає у себе різноманітність у рамках виду, між видами і різноманітність екосистем. Детальніше


Відійшов у вічність ветеран лісової галузі Михайло Петрович Породько

21 травня перестало битися серце ветерана лісової галузі Михайла Петровича Породька.

Лісівник за покликом серця та професіонал своєї справи все життя присвятив роботі у лісовій галузі. Трудився завжди добросовісно, найперше вимогливим був до себе, отож і колеги скрізь поважали. де б не був і ким би не працював. Помічником лісничого чи вже лісничим. Під Запоріжжям чи у Сокиринцях на Срібнянщині, або ж у Косачівці біля Остра. Детальніше


ЩОДО СПРОСТУВАННЯ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

17-18 травня 2020 року у мережі Фейсбук (Прилуки CITY) та Iнстаграм (insta_pidslyhano_prilyki та pidsluhano_prk) було розповсюджено відео, на якому активісти, без залучення представників ДП «Прилуцький лісгосп», здійснюють обстеження лісової ділянки, що знаходиться у постійному користуванні підприємства. Детальніше


Всі новини