Привітання зі святом захисника України

14 жовтня 2017 г.   138
Привітання зі святом захисника України

Напередодні Дня захисника України директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько привітав учасників антитерористичної операції зі святом та вручив подяку заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України Бондаря В.Н.  - сторожу ДП «Прилуцький лісгосп» Левадному В.Г., почесні грамоти начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Демченко О.Г. - майстру лісу Кам’янського лісництва Лазоренку К.А. та  робітнику на ЛГ роботах Жадьківського лісництва Костючку В.П., та відзначено грамотами лісгоспу кранівника нижнього складу Жадьківського лісництва Шевченку А.М., сторожа Кам'янського лісництва Власенка О.М., майстра лісу Ладанського лісництва Липку В.М.

Вітаючи учасників АТО з Днем захисника України, Данько А.А. відзначив, що для нього дуже почесно спілкуватися зі справжніми героями, які захистили свою країну і завдяки яким – Чернігівщина сьогодні мирна.

– Вам випало на долю взяти в руки автомат і боронити незалежність та територіальну цілісність, захищаючи крихкий східний кордон України, забуваючи про страх, біль і небезпеку. Я безмежно вдячний вам за ваш подвиг і за те, що ви зробили для наших дітей. Дякую Вам за відвагу, за високу громадянську позицію та патріотизм, за те, що ризикуючи життям стояли на захисті нашої держави, на сторожі нашого спокою, гідно несли честь нашого колективу лісівників і є нашою гордістю, – наголосив керівник підприємства.


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Щиро вітаю Вас з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Ці свята символізують силу, мужність, доблесть і честь, які передаються українцями від роду до роду, від покоління до покоління. Детальніше
До уваги громадян! ДП «Прилуцький лісгосп» реалізовує дрова паливні для населення

ДП "Прилуцький лісгосп"  надає інформацію про місця відпуску та ціни на дрова паливні.   Детальніше


На базі Жадьківського лісництва відбулася виїзна нарада

5 жовтня 2018 року на базі Жадьківського лісництва пройшла виїзна нарада за участю: директора лісгоспу, головного лісничого, головного інженера, керівників структурних підрозділів та помічників. Детальніше


Всі новини