Привітання зі святом захисника України

14 жовтня 2017 г.   179
Привітання зі святом захисника України

Напередодні Дня захисника України директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько привітав учасників антитерористичної операції зі святом та вручив подяку заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України Бондаря В.Н.  - сторожу ДП «Прилуцький лісгосп» Левадному В.Г., почесні грамоти начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Демченко О.Г. - майстру лісу Кам’янського лісництва Лазоренку К.А. та  робітнику на ЛГ роботах Жадьківського лісництва Костючку В.П., та відзначено грамотами лісгоспу кранівника нижнього складу Жадьківського лісництва Шевченку А.М., сторожа Кам'янського лісництва Власенка О.М., майстра лісу Ладанського лісництва Липку В.М.

Вітаючи учасників АТО з Днем захисника України, Данько А.А. відзначив, що для нього дуже почесно спілкуватися зі справжніми героями, які захистили свою країну і завдяки яким – Чернігівщина сьогодні мирна.

– Вам випало на долю взяти в руки автомат і боронити незалежність та територіальну цілісність, захищаючи крихкий східний кордон України, забуваючи про страх, біль і небезпеку. Я безмежно вдячний вам за ваш подвиг і за те, що ви зробили для наших дітей. Дякую Вам за відвагу, за високу громадянську позицію та патріотизм, за те, що ризикуючи життям стояли на захисті нашої держави, на сторожі нашого спокою, гідно несли честь нашого колективу лісівників і є нашою гордістю, – наголосив керівник підприємства.


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

РЕАЛІЗАЦІЯ І ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ, У ТОМУ ЧИСЛІ УЧАСНИКІВ АТО - ОСНОВНИЙ ПРІОРИТЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Одним з найважливіших кроків до формування системи реалізації та захисту прав людини є прийняття Загальної декларації прав людини, яка стала основою для подальшого формування законодавчих актів демократичних країн. Детальніше


ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!
  Детальніше


ПОЗДОРОВЛЕННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

  Детальніше


Всі новини