ЛІСІВНИКИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНІ НАВЧАННЯ З ВОГНЕБОРЦЯМИ

01 липня 2020 г.   188
З настанням тепла у лісівників додається роботи, - розпочинається пожежонебезпечний період у лісі. А як відомо - пожежа в лісі - біда для країни! Тож у цей час максимальна увага працівників лісової галузі прикута до охорони лісу від пожеж.
24 червня в кварталі 115 Кам’янського лісництва відбулися спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі в лісовому масиві. Участь в тренуванні взяли працівники лісової охорони ДП «Прилуцький лісгосп» та працівники Прилуцького МРВ управління ДСНС у Чернігівській області.
Кам’янське лісництво для тренувань було обрано невипадково – це приміська зона районного центру, яка характеризується високою пішохідною активністю. Крім того, там зростає значна частина молодих хвойних насаджень, які є особливо вразливими під час пожежонебезпечного періоду.
Головне завдання, яке стояло перед учасниками навчань, – перевірити готовність працівників лісової охорони та рятувальників до спільних дій у разі виникнення лісової пожежі й вдосконалити організацію навичок проведення гасіння лісових пожеж, відпрацювати практичні дії з виявлення та гасіння загорань в лісах.
На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з вогнем та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж в природних екосистемах.
«Команда лісівників працює в цьому напрямку професійно й відповідально. У цьому році створено 90 км мінералізованих смуг та проведено догляд за ними протяжністю в 310 км, позапланові дороги перекриті, в достатній кількості наглядної агітації, білбордів, постійно звертаємося до населення та в засоби масової інформації. Тож, «тримаючи руку на пульсі» робота в напрямку недопущення вогню в лісі протягом всього пожежонебезпечного періоду проводиться постійно», - зазначив директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько.
Злагодженість спільних дій лісівників та рятувальників запорука вчасної ліквідації пожежі, з мінімальними втратами для природи й господарства. Тому закликаємо громадян не нехтувати правилами безпеки поведінки в лісі. Адже необачно кинутий недопалок, іскра від багаття, пустощі з вогнем можуть стати причиною масштабних лісових пожеж, які надзвичайно важко ліквідувати.
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Нажмите на превью для просмотра в полном размере

Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Інформація по лісорубних квитках станом на 01.04.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.04.2021 рік Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.03.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.03.2021 рік Детальніше
Договір оренди індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності
Договір оренди індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності Детальніше
Всі новини