ЗВІТНА ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОЙШЛА ПРОДУКТИВНО

12 лютого 2020 г.   76
ЗВІТНА ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОЙШЛА ПРОДУКТИВНО

12 лютого 2020 року в державному підприємстві «Прилуцьке лісове господарство» пройшла звітна профспілкова конференція за 2019 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2020 рік.
Всього були присутні 30 делегатів від підприємства та почесна гостя - голова Чернігівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Наталія Миколаївна Кудласевич.
Протягом конференції заслухали доповідь директора підприємства Андрія Анатолійовича Данька щодо діяльності підприємства, співдоповідь голови профспілкового комітету Олександра Юрійовича Болобана про діяльність профспілки та заступника голови профспілки Василя Григоровича Христюка про внесенння змін до колективного договору. Не залишилися осторонь делегати з інших підрозділів, які висловлювали зауваження і пропозиції до роботи підприємства, профспілки і положень колдоговору.
Наприкінці слово було надане Наталії Миколаївні Кудласевич, яка ознайомила присутніх з виконанням зобов’язань по колективному договору в підприємствах лісової галузі Чернігівської області, планами очолюваної організації на 2020 рік, станом справ в лісовій галузі.
Завершальне слово було за директором підприємства. Андрій Анатолійович подякував трудовому колективу за результативну роботу, а також підвів підсумки трудового суперництва серед підрозділів лісгоспу. Перше місце зайняв колектив Кам’янського лісництва, друге місце посів колектив Жадьківського лісництва, третє місце за Ічнянським лісництвом. Також були визначені кращі за професією працівники. Переможці трудового суперництва було відзначені Почесними грамотами адміністрації та профспілки лісгоспу, а також грошовими преміями.
Невимушена атмосфера дозволила перетворити захід на обговорення проблем, досягнень та планів на майбутнє однодумцями, що важливо в наш буремний вік змін та реформ, а двосторонні зобов’язання по колдоговору були визнані виконаними.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

22 ТРАВНЯ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ

«Біорізноманіття» - різноманітність живих організмів з усіх джерел, включаючи, серед іншого, наземні, морські та інші водні екосистеми і екологічні комплекси, частиною яких вони є; це поняття включає у себе різноманітність у рамках виду, між видами і різноманітність екосистем. Детальніше


Відійшов у вічність ветеран лісової галузі Михайло Петрович Породько

21 травня перестало битися серце ветерана лісової галузі Михайла Петровича Породька.

Лісівник за покликом серця та професіонал своєї справи все життя присвятив роботі у лісовій галузі. Трудився завжди добросовісно, найперше вимогливим був до себе, отож і колеги скрізь поважали. де б не був і ким би не працював. Помічником лісничого чи вже лісничим. Під Запоріжжям чи у Сокиринцях на Срібнянщині, або ж у Косачівці біля Остра. Детальніше


ЩОДО СПРОСТУВАННЯ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

17-18 травня 2020 року у мережі Фейсбук (Прилуки CITY) та Iнстаграм (insta_pidslyhano_prilyki та pidsluhano_prk) було розповсюджено відео, на якому активісти, без залучення представників ДП «Прилуцький лісгосп», здійснюють обстеження лісової ділянки, що знаходиться у постійному користуванні підприємства. Детальніше


Всі новини