ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА!

11 грудня 2019 г.   109
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА!

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

Всеукраїнський тиждень права у 2019 році проводиться з 09 по 13 грудня.

Наказом Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства №104 від 11.12.2019 року затверджено план заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права, який передбачає організацію виступів з питань реалізації захисту прав людини, соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції у сфері лісового та мисливського господарства, проведення з працівниками лекцій, бесід з питань реалізації та захисту прав людини.

Проведення тижня права має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованості громадян щодо їхніх конституційних прав, можливостей їх реалізації та захисту.


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


ЛІСІВНИКИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНІ НАВЧАННЯ З ВОГНЕБОРЦЯМИ
24 червня в кварталі 115 Кам’янського лісництва відбулися спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі в лісовому масиві. Участь в тренуванні взяли працівники лісової охорони ДП «Прилуцький лісгосп» та працівники Прилуцького МРВ управління ДСНС у Чернігівській області.
Кам’янське лісництво для тренувань було обрано невипадково – це приміська зона районного центру, яка характеризується високою пішохідною активністю. Крім того, там зростає значна частина молодих хвойних насаджень, які є особливо вразливими під час пожежонебезпечного періоду.
Детальніше
САНІТАРНИЙ СТАН ЛІСІВ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ ЛІСІВНИКІВ
Останнім часом в лісових масивах все частіше спостерігаються випадки масового всихання лісових насаджень та зараження деревостанів шкідливими комахами та хворобами лісу.
Причина всихання та погіршення санітарного стану хвойних насаджень – різке підвищення середніх температур, зниження рівня грунтових вод, що згубно впливає на хвойні насадження, які мають поверхневу кореневу систему та не переносять високих температур. Ці ж фактори спричиняють всихання навіть дуба, граба та ясеня пристигаючого та стиглого віку.
Детальніше
Всі новини