НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

06 серпня 2020 г.   417
НЕЗАБАРОМ  ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ!

Мисливський сезон традиційно розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі. 

Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  на території мисливських угідь ДП «Прилуцький лісгосп» розпочнеться з  8 серпня і  триватиме до 29 листопада 2020 року. Це період для полювання на качок, лисок, куликів, диких голубів, перепілок. Дні полювання –  середа, субота та неділя, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями додатковий день полювання – четвер. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати: качок - 2; перепілок - 3; куликів - 3; голубів  - 3; лисок   - 3;  Вартість сезонної відстрільної картки становить 378 грн., разової – 162 грн.

Нагадуємо мисливцям! До полювання допускаються лише ті, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, ветеринарно-санітарний паспорт на собак мисливських порід з обов’язковою відміткою про щеплення на сказ. Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

Порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законами України.

Попереджаємо, що впродовж сезону полювання в мисливських угіддях ДП «Прилуцький лісгосп» діятимуть рейдові бригади по здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання.


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Інформація по лісорубних квитках станом на 01.04.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.04.2021 рік Детальніше
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.03.2021 рік
Інформація по лісорубних квитках станом на 01.03.2021 рік Детальніше
Договір оренди індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності
Договір оренди індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності Детальніше
Всі новини