ДУБОВИЙ ЛІС ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

09 квітня 2019 г.   46
ДУБОВИЙ ЛІС ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

8 квітня в рамках акції «Майбутнєлісу в твоїх руках»в лісовому фонді державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»було створенелісове насадження, присвячене пам’яті загиблих у війні (АТО) захисників України.

Дубовий ліс, як символ боротьби нашого народу за незалежність, має мету закарбувати  в пам’яті нащадків подвиг українців, які віддали своє життяза надію на краще майбутнєнаступних поколінь. Імена українських військових, які загинулиоберігаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини, ніколи не будуть забуті в українській історії.

У заході взяли участь представники спілки ветеранів воїнів АТО, Ічнянської ОТГ, Ічнянської РДА, ДП «Прилуцький лісгосп».Добра справа сонячного весняного дня об’єднала учасників заходу. Протягом декількох годин було висаджено близько 12 тисяч сіянців дуба звичайного на ділянці площею 2,5 га у 89 кварталі Ічнянського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп».

До благодійної справи долучилося і духовенство. Перед початком заходу був проведений молебень пам’яті воїнів. Священик храму Святого Миколая ПЦУ Дмитрій окропив сіянці та інформаційний аншлаг, де зазначено, кому присвячений цей ліс.

В Україні багато дубів - пам’яток яким 800, 900, 1000 та більше років.Дуб доживає до двох тисяч років, він є символом міцності, незламності духу й тіла. Тож нехай стільки ж років не згасає пам’ять про захисників, які не повернулися додому з війни за Незалежність та Майбутнє.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Відтворення українських лісів
Відтворення українських лісів Детальніше
ПРО ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

Весна – це час коли все оживає та відновлюється. Саме в цю пору велика відповідальність лягає на плечі кожного лісівника, який зобов’язаний залишити після себе зелені насадження шляхом створення лісових насаджень. Детальніше


Володимир Бондар: про зміни у законодавстві та стабільність у переконаннях. Інтерв'ю для волинського видання "Фреш"

- Володимире Нальковичу, аналізуючи сьогоднішню ситуацію, розуміємо, наскільки складний та тернистий шлях ви обрали, ставши на стежку реформ у сфері лісового господарства. Однак, на 2019 було анонсовано ряд серйозних заходів щодо покращення ситуації. Зокрема, одним із найактуальніших питань є національна інвентаризація лісового фонду. Розкажіть, які зрушення у цьому напрямку відбулися за перший квартал 2019 року? Детальніше


Всі новини