ДУБОВИЙ ЛІС ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

09 квітня 2019 г.   22
ДУБОВИЙ ЛІС ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

8 квітня в рамках акції «Майбутнєлісу в твоїх руках»в лісовому фонді державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»було створенелісове насадження, присвячене пам’яті загиблих у війні (АТО) захисників України.

Дубовий ліс, як символ боротьби нашого народу за незалежність, має мету закарбувати  в пам’яті нащадків подвиг українців, які віддали своє життяза надію на краще майбутнєнаступних поколінь. Імена українських військових, які загинулиоберігаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини, ніколи не будуть забуті в українській історії.

У заході взяли участь представники спілки ветеранів воїнів АТО, Ічнянської ОТГ, Ічнянської РДА, ДП «Прилуцький лісгосп».Добра справа сонячного весняного дня об’єднала учасників заходу. Протягом декількох годин було висаджено близько 12 тисяч сіянців дуба звичайного на ділянці площею 2,5 га у 89 кварталі Ічнянського лісництва ДП «Прилуцький лісгосп».

До благодійної справи долучилося і духовенство. Перед початком заходу був проведений молебень пам’яті воїнів. Священик храму Святого Миколая ПЦУ Дмитрій окропив сіянці та інформаційний аншлаг, де зазначено, кому присвячений цей ліс.

В Україні багато дубів - пам’яток яким 800, 900, 1000 та більше років.Дуб доживає до двох тисяч років, він є символом міцності, незламності духу й тіла. Тож нехай стільки ж років не згасає пам’ять про захисників, які не повернулися додому з війни за Незалежність та Майбутнє.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.

Детальніше
ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста. Детальніше


Всі новини