ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ПО ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП"

04 лютого 2019 г.   30

Державне агентство лісових ресурсів України

Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство»


Основні результати моніторингу в ДП «Прилуцький лісгосп» за 2018 рік

1. Обсяги всіх видів заготовленої лісової продукції

Протягом минулого року від всіх видів рубок заготовлено 34,2 тис. куб.м. ліквідної деревини, що склало 105,7 % до запланованого обсягу, в тому числі на рубках головного користування заготовлено 18,3 тис.  куб.м. , на рубках пов’язаних та непов’язаних з веденням лісового господарства 15,9 тис. куб.м.

2. Відсоток використання поточного приросту

      Відсоток використання поточного приросту по підприємству становить 34 %

3. Площі лісовідновлення і лісорозведення

      Відтворення лісів в 2018 році підприємством проведено на площі 73,6 га, що становить 105,1 % річного завдання. Також посаджено плантацій на площі 8,1 га. Основною лісоутворюючою породою являється сосна звичайна.

 4. Дані про стан лісів

       Лісовий фонд ДП «Прилуцький лісгосп» знаходиться в задовільному стані. Лісогосподарська діяльність ведеться на основі базового лісовпорядкування та коригується непереривне лісовпорядкування. Всі рубки проводяться відповідно до чинного законодавства та затвердженої розрахункової лісосіки.

5. Результати екологічних та соціальних наслідків лісозаготівель та інших лісогосподарських заходів

       Проведені лісогосподарські заходи в 2018 році мали незначний екологічний вплив на навколишнє природне середовище. Всі заходи з пом’якшення того чи іншого впливу були виконані, на всіх ділянках суцільних зрубів створено лісові культури. Негативні соціальні наслідки лісозаготівель та інших лісогосподарських робіт відсутні.

6. Витрати, продуктивність і ефективність ведення лісового господарства

На ведення лісового господарства підприємством було витрачено 12137,8 тис. грн. власних коштів. Загальний обсяг реалізації деревини в круглому виді склав 30917 куб.м на суму 29854,7 тис. грн. Продуктивність праці збільшилася на 7,5 % і склала 258856 грн.

7. Моніторинг стану ОЦЗЛ та ефективності проведених в них заходів.

      Стан ОЦЗЛ можна оцінити як задовільний. В 2018 році ніяких господарських заходів на даних територіях не проводилось. Підприємство займається їх охороною та наглядом.

 

 


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.

Детальніше
ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста. Детальніше


Всі новини