РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДМАТЕРІАЛУ!

29 березня 2019 г.   48
РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДМАТЕРІАЛУ!

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію декоративного посадматеріалу.
Переважають в асортименті найбільш популярні вічнозелені декоративні рослини – самшит, різні види туй та ялівців. Є для продажу верба, форзиція, спірея, катальпа, горіх та інші. 
Головна перевага декоративного посадматеріалу, придбаного у держлісгоспі, – якість та ціна від виробника.
З питань купівлі декоративного посадматеріалу необхідно звертатися за адресою м. Прилуки вул. Київська 288 або за тел. 5-30-09, 050 413 74 90.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.

Детальніше
ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста. Детальніше


Всі новини