ЧИСТОТА ЛІСУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ НАШИХ ВЧИНКІВ

29 березня 2019 г.   63
ЧИСТОТА ЛІСУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ НАШИХ ВЧИНКІВ

Щороку навесні кожен дивується та обурюється через засмічення лісів горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб після сходження снігового покриву вражають своїми об’ємами. Фахівці підприємства активно проводять просвітницьку роботу, організовують різноманітні акції із залученням дітей та молоді. Проблеми довкілля постають дуже гостро. Одна з них – прибирання від сміття придорожніх територій. 

Так, днями, на території Ладанського лісництва лісівники разом з студентами Прилуцького професійного ліцею провели прибирання узбіч доріг Прилуки – Ічня та Прилуки – Сухополова.

На щастя, нашим дітям  не байдужий стан довкілля. Адже коли ми говоримо про те, що ліс – це наше багатство, комора щедрих лісових дарів, то потрібно його утримувати в чистоті та порядку.

Викидаючи сміття на узбіччях, варто знати про те, що пакети, пластикові пляшки та інші не органічні речі розкладаються століттями. І, певно, це не те, що хотілося би залишити по собі майбутнім поколінням.

Від імені адміністрації Державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» дякуємо студентам Прилуцького професійного ліцею за проведену роботу із прибирання придорожніх територій. Ваша праця стане запорукою того, що наші ліси стануть ще кращими, охайнішими, де можна буде повною мірою насолоджуватись перебуванням на його лоні. Ми є частиною Європи, де чисте довкілля – це обов’язковий спосіб життя кожного громадянинина.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини