ЧИСТОТА ЛІСУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ НАШИХ ВЧИНКІВ

29 березня 2019 г.   33
ЧИСТОТА ЛІСУ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ НАШИХ ВЧИНКІВ

Щороку навесні кожен дивується та обурюється через засмічення лісів горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб після сходження снігового покриву вражають своїми об’ємами. Фахівці підприємства активно проводять просвітницьку роботу, організовують різноманітні акції із залученням дітей та молоді. Проблеми довкілля постають дуже гостро. Одна з них – прибирання від сміття придорожніх територій. 

Так, днями, на території Ладанського лісництва лісівники разом з студентами Прилуцького професійного ліцею провели прибирання узбіч доріг Прилуки – Ічня та Прилуки – Сухополова.

На щастя, нашим дітям  не байдужий стан довкілля. Адже коли ми говоримо про те, що ліс – це наше багатство, комора щедрих лісових дарів, то потрібно його утримувати в чистоті та порядку.

Викидаючи сміття на узбіччях, варто знати про те, що пакети, пластикові пляшки та інші не органічні речі розкладаються століттями. І, певно, це не те, що хотілося би залишити по собі майбутнім поколінням.

Від імені адміністрації Державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» дякуємо студентам Прилуцького професійного ліцею за проведену роботу із прибирання придорожніх територій. Ваша праця стане запорукою того, що наші ліси стануть ще кращими, охайнішими, де можна буде повною мірою насолоджуватись перебуванням на його лоні. Ми є частиною Європи, де чисте довкілля – це обов’язковий спосіб життя кожного громадянинина.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.

Детальніше
ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста. Детальніше


Всі новини