УЧНІ ЗАВЗЯТО САДИЛИ ЛІС

22 березня 2019 г.   43

Щороку у Міжнародний день лісу, що відзначається 21 березня, стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках!». Метою даної акції є не тільки теоретично, а й  практично ознайомити підростаюче покоління з процесом створення, вирощування лісів, також навчити шанобливому ставленню до природи.

21 березня 2019 року було створено 0,6 га насадження сосни звичайної в урочищі "Діброва"  Варвинського лісництва, де крім лісівників приймали участь учні 10 класу Варвинського ліцею № 1. Перед посадкою лісничий Роман Пшеничний ознайомив учнів з лісівничими аспектами та особливостями створення лісів, а також провів інструктаж та показав як за допомогою меча Колосова  висаджувати сіянці сосни.  Школярі  охоче допомагали лісівникам – хлопці вправно  орудували мечами Колесова, а дівчата  підносили садивний матеріал та садили сіянці. Оскільки працювалось дружно і весело, то для юних помічників в лісі було організовано пікнік. Учні були сповнені приємних емоцій, що допомогли у збільшенні площі зелених насаджень.

Історія Прилуцького лісгоспу
Історія Прилуцького лісгоспу
Історія Прилуцького лісгоспу
Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.

Детальніше
ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста. Детальніше


Всі новини