ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

12 березня 2019 г.   59
ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

11 березня 2019 року в ДП «Прилуцький лісгосп» пройшла звітна профспілкова конференція за 2018 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2019 рік.

Всього були присутні 32 делегати від підприємства та почесна гостя - голова Чернігівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Наталія Миколаївна Кудласевич.

Протягом конференції заслухали доповідь директора підприємства Андрія Анатолійовича Данька щодо діяльності підприємства,  співдоповідь голови профспілкового комітету Олександра Юрійовича Болобана про діяльність профспілки, виступи лісничого Ічнянського лісництва Андрія Володимировича Лисенка та начальника Ічнянського нижнього складу Ігоря Борисовича Соделя. Не залишилися осторонь делегати з інших підрозділів, які висловлювали зауваження і пропозиції до роботи підприємства, профспілки і положень колдоговору.

Наприкінці слово було надане Наталії Миколаївні Кудласевич, яка ознайомила присутніх з виконанням зобов’язань по колективному договору в підприємствах лісової галузі Чернігівської області, планами очолюваної організації на 2019 рік, станом справ в лісовій галузі.

Завершальне слово було за директором підприємства. Андрій Анатолійович подякував трудовому колективу за результативну роботу, а також підвів підсумки трудового суперництва серед підрозділів лісгоспу. Перше місце зайняв колектив Кам’янського лісництва, друге місце посів колектив Ічнянського лісництва, третє місце за Жадьківським лісництвом. Також були визначені кращі за професією працівники. Переможці трудового суперництва було відзначені Почесними грамотами адміністрації та профспілки лісгоспу, а також грошовими преміями.

Невимушена атмосфера дозволила перетворити захід на обговорення проблем, досягнень та планів на майбутнє однодумцями, що важливо в наш буремний вік змін та реформ, а двосторонні зобов’язання по колдоговору були визнані виконаними.

FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків. Детальніше


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті. Детальніше


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.
Детальніше


Всі новини