ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

12 березня 2019 г.   93
ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

11 березня 2019 року в ДП «Прилуцький лісгосп» пройшла звітна профспілкова конференція за 2018 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2019 рік.

Всього були присутні 32 делегати від підприємства та почесна гостя - голова Чернігівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Наталія Миколаївна Кудласевич.

Протягом конференції заслухали доповідь директора підприємства Андрія Анатолійовича Данька щодо діяльності підприємства,  співдоповідь голови профспілкового комітету Олександра Юрійовича Болобана про діяльність профспілки, виступи лісничого Ічнянського лісництва Андрія Володимировича Лисенка та начальника Ічнянського нижнього складу Ігоря Борисовича Соделя. Не залишилися осторонь делегати з інших підрозділів, які висловлювали зауваження і пропозиції до роботи підприємства, профспілки і положень колдоговору.

Наприкінці слово було надане Наталії Миколаївні Кудласевич, яка ознайомила присутніх з виконанням зобов’язань по колективному договору в підприємствах лісової галузі Чернігівської області, планами очолюваної організації на 2019 рік, станом справ в лісовій галузі.

Завершальне слово було за директором підприємства. Андрій Анатолійович подякував трудовому колективу за результативну роботу, а також підвів підсумки трудового суперництва серед підрозділів лісгоспу. Перше місце зайняв колектив Кам’янського лісництва, друге місце посів колектив Ічнянського лісництва, третє місце за Жадьківським лісництвом. Також були визначені кращі за професією працівники. Переможці трудового суперництва було відзначені Почесними грамотами адміністрації та профспілки лісгоспу, а також грошовими преміями.

Невимушена атмосфера дозволила перетворити захід на обговорення проблем, досягнень та планів на майбутнє однодумцями, що важливо в наш буремний вік змін та реформ, а двосторонні зобов’язання по колдоговору були визнані виконаними.

FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЗМАГАЛИСЯ НАЙКРАЩІ

14 професійних команд, три з яких беруть участь уперше, – поблизу Семенівки змагалися звалювальники лісу. Це вже двадцять другі змагання звалювальників серед команд підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Цього року приймаючою стороною було державне підприємство «Семенівське лісове господарство». Детальніше


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.08.2019 рік
Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.08.2019 рік Детальніше
РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП» ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

В І півріччі 2019 року держаним підприємством «Прилуцьке лісове господарство» було виконано всі заплановані лісогосподарські заходи. Зокрема, проведено лісовідновлення на площі 61 га, що на 11 % більше запланованих обсягів. Також створено плантацію новорічних ялинок на площі 2,5 га. Фактично заготовлено 24 кг насіння деревних порід, що становить 171 % до плану. Догляди за молодими насадженнями проведено на площі 262 га. Детальніше


Всі новини