ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

12 березня 2019 г.   23
ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

11 березня 2019 року в ДП «Прилуцький лісгосп» пройшла звітна профспілкова конференція за 2018 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2019 рік.

Всього були присутні 32 делегати від підприємства та почесна гостя - голова Чернігівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Наталія Миколаївна Кудласевич.

Протягом конференції заслухали доповідь директора підприємства Андрія Анатолійовича Данька щодо діяльності підприємства,  співдоповідь голови профспілкового комітету Олександра Юрійовича Болобана про діяльність профспілки, виступи лісничого Ічнянського лісництва Андрія Володимировича Лисенка та начальника Ічнянського нижнього складу Ігоря Борисовича Соделя. Не залишилися осторонь делегати з інших підрозділів, які висловлювали зауваження і пропозиції до роботи підприємства, профспілки і положень колдоговору.

Наприкінці слово було надане Наталії Миколаївні Кудласевич, яка ознайомила присутніх з виконанням зобов’язань по колективному договору в підприємствах лісової галузі Чернігівської області, планами очолюваної організації на 2019 рік, станом справ в лісовій галузі.

Завершальне слово було за директором підприємства. Андрій Анатолійович подякував трудовому колективу за результативну роботу, а також підвів підсумки трудового суперництва серед підрозділів лісгоспу. Перше місце зайняв колектив Кам’янського лісництва, друге місце посів колектив Ічнянського лісництва, третє місце за Жадьківським лісництвом. Також були визначені кращі за професією працівники. Переможці трудового суперництва було відзначені Почесними грамотами адміністрації та профспілки лісгоспу, а також грошовими преміями.

Невимушена атмосфера дозволила перетворити захід на обговорення проблем, досягнень та планів на майбутнє однодумцями, що важливо в наш буремний вік змін та реформ, а двосторонні зобов’язання по колдоговору були визнані виконаними.

FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
FSC
Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

11 березня 2019 року в ДП «Прилуцький лісгосп» пройшла звітна профспілкова конференція за 2018 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2019 рік. Детальніше


ШАНОВНІ, ДОРОГІ, ПРЕКРАСНІ, ЧУДОВІ, КОХАНІ ЖІНКИ!
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!
Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаю Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси, душевної гармонії, завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай любов, розуміння та щастя стануть Вашими вірними супутниками, а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут!
 
 
Детальніше
ЧИМ ЖИВЕ ЛІСНИЦТВО

Кам’янське лісництво, площа якого становить 4650,6 га, входить до складу Державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» і розташоване в північно-східній його частині на території Ічнянського і Прилуцького адміністративних районів. Територія лісництва розділена на 5 майстерських дільниць. Детальніше


Всі новини