СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ЩОДО Е-ДЕКЛАРУВАННЯ

18 лютого 2019 г.   93
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ЩОДО Е-ДЕКЛАРУВАННЯ

З 1 січня 2019 року розпочався етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

18 лютого юрисконсультом Юлією Полонською та інспектором з кадрів Людмилою Болобан для суб’єктів декларування ДП «Прилуцький лісгосп» проведено навчання щодо відповідальності за порушення вимог фінансового контролю, метою якого було недопущення порушень антикорупційного законодавства на підприємстві, попередження фактів не відображення працівниками підприємства відомостей про нерухоме майно в електронних деклараціях, подання декларацій із недотриманням встановленого законом строку, невчасного повідомлення НАЗК підприємством про факт неподання декларацій працівниками,

Юрисконсульт підприємства Юлія Полонська детально ознайомила присутніх з особливостями електронного декларування, розповіла про процедуру заповнення електронних декларацій, про обсяги декларування і відповідальність декларантів за неподання декларації, умисне приховування даних, а також надала конкретні приклади щодо декларування. Було звернено увагу на можливість подання виправленої декларації за ініціативою декларанта протягом 7 днів після подання. Наголошувалось на необхідності неухильного дотримання термінів подачі електронних декларацій (з 01 січня по 01 квітня 2019 року) та про забов’язання працівників письмово повідомляти про факт подання електронної декларації за тиждень до встановленого терміну інспектора з кадрів Людмилу Болобан - відповідальну особу по забезпеченню оформлення електронного декларування та звітності НАЗК підприємством про факт неподання декларацій працівниками.

Учасники навчання мали можливість задати запитання з приводу заповнення та подання електронних декларацій. Зокрема, питання стосувалися заповнення розділів «Об’єкти нерухомості» та «Фінансові зобов’язання».

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків. Детальніше


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті. Детальніше


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.
Детальніше


Всі новини