ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого 2019 г.   97
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого 2019 року в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який в цьому році співпадає з 30-річчям виведення військ СРСР з Афганістану.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі синів і дочок України.

Сьогодні у ДП «Прилуцький лісгосп» привітали учасників бойових дій на території Афганістану, які працюють на підприємстві, а саме:

Дубінський Олександр Олександрович – лісник Кам’янського лісництва;

Нагрій Михайло Миколайович – лісник Жадьківського лісництва;

Бибик Володимир Леонідович – лісник Сокиринського лісництва;

Терещенко Микола Іванович – верстатник деревообробних верстатів    Ічнянського нижнього складу.

«Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких “обов`язок” – не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Ви, воїни-афганці, – народ стійкий, мудрий і добросовісний» - наголосив головний лісничий підприємства Валентин Сурай. Сьогодні, коли в Україні дуже складна ситуація, вашого досвіду і мудрості потребує наша країна.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Від усієї душі бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!   

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

FSC
FSC
FSC
Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків. Детальніше


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті. Детальніше


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.
Детальніше


Всі новини