У ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП» ПРОВЕДЕНО ТЕХНІЧНУ НАРАДУ

21 січня 2019 г.   174
У ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП» ПРОВЕДЕНО ТЕХНІЧНУ НАРАДУ

18 січня 2018 року в ДП «Прилуцький лісгосп» відбулася технічна нарада, яка проходила під  головуванням директора Андрія Данька, за участі головних спеціалістів підприємства, інженерів та керівників структурних підрозділів на якій обговорювалося ряд важливих питань:

Перехід на нові стандарти гармонізовані з європейськими. Головний інженер Олег Балабуха зазначив, що з 1 січня 2019 року підприємство користується новими стандартами, гармонізованими з європейськими, в яких суттєво змінені підходи до визначення розмірно-якісних характеристик деревини. Були обговорені основні критерії визначення розмірно-якісних. характеристик лісоматеріалів відповідно до нових національних стандартів Проблемним є те, що на частину продукції лісогосподарських підприємств не існує ні європейських, ні міжнародних стандартів. Крім того, деякі чинні в Україні нормативні документи суперечать між собою. Тож на лісівників у найближчому майбутньому чекає ряд нових технічних нормативів.

Виконання плану по заготівлі лісового насіння. Інженер з лісових культур Аліна Майборода зазначила, що цей рік виявився менш урожайним в порівняні з минулим, але не зважаючи на цей фактор у 2019 році прилуцькими лісівниками планується зібрати 1000 кг шишок сосни звичайної, 300 кг - ялини європейської та 500 кг - вільхи чорної. 

Забезпечення працівників державної лісової охорони форменим одягом. Інженер з охорони та захисту лісу Валерій Клочко ознайомив присутніх з наказом Державного агентства лісових ресурсів України № 1154 від 28.12.2018 році. Також проінформував про стан забезпечення працівників державної лісової охорони підприємства форменим одягом. В лісгоспіі налічується більше ніж 50 чоловік державної лісової охорони. Питання забезпечення їх якісним повсякденним форменим одягом єдиного зразка є дуже актуальним, враховуючи, що останній раз норми забезпечення та зразки форменого одягу переглядались у 1992 році.

Підготовка до проведення Е-декларування за 2018 рік. Інспектор з кадрів Людмила Болобан зазначила, що відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи ДП «Прилуцький лісгосп, які є суб`єктами декларування, зобов`язані до 01.04.2019 року подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, за 2018 рік, за формою, що визначається Національним агентством.  

Зокрема, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції доступна оновлена інформація, яка допоможе у заповненні та поданні декларації.

Також нагадала, що для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, подання електронної декларації є обов’язковим, а за порушення законодавства передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність. Так, за несвоєчасне подання декларації особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (частина 1 статті 172-6 КУАП), карається накладенням штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

FSC
FSC
FSC
Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини