ЛІСІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ 2018

21 листопада 2018 г.   81
ЛІСІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ 2018

Результати осінньої інвентаризації лісових культур, лісових розсадників, шкільних відділень та плантацій новорічних ялинок свідчать про виконання поставлених завдань прилуцькими лісівниками.

Дотримання всіх вимог створення лісових культур – від посіву насіння та проведення підготовки ґрунту до висадки сіянців – запорука успішного вирощування молодого лісу і його природного розвитку в майбутньому.

Тому у 2018 році у лісових розсадниках лісгоспу вирощено 700 тис. шт. сіянців основних лісоутворюючих порід. Цього посадкового матеріалу цілком достатньо для якісного та своєчасного проведення лісокультурних робіт в наступному році. Вирощено 7 тис.шт. саджанців декоративних рослин, які реалізовуються населенню, установам та організаціям для здійснення озеленення.

В поточному році структурними підрозділами підприємства створено лісових культур на площі 73,6 га, де було висаджено 420 тис. шт. сіянців головних лісоутворюючих порід (сосни, дуба, вільхи), проведено доповнення на площі 54,9 га та догляд за лісовими культурами на площі 362 га.

Запорукою відмінних лісових культур окрім якісної посадки та посадкового матеріалу є підготовка грунту, тому восени лісівниками були нарізані борозни для весняної посадки лісу на 2019 рік на площі 26,7 га.

Задля забезпечення попиту громадян на новорічні свята, щороку лісівники створюють плантації новорічних ялинок. У цьому році було висаджено сосни звичайної 2,7 га та 0,4 га ялини європейської.

Для забезпечення потреби наступних років у садивному матеріалі заготовлено 4318 кг лісового насіння та висіяно у розсадниках на площі 0,44 га.

Наразі підприємство в очікуванні збору шишки сосни звичайної та ялини європейської  у зимовий період 2018-2019 рр.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

СЬОГОДНІ СВІЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП».

Колектив ДП «Прилуцький лісгосп» вітає з 65-ти річчям інженера з охорони праці – Пугача Володимира Павловича! Детальніше


ПЕРЕХІД НА НОВІ НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ДЕРЕВИНИ

Лісова промисловість України з 1 січня 2019 року перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо- та пилопродукції, що передбачено постановою Уряду «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України» від 09.12.2014 року №695 та у відповідності до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 14.12.2015 р. №184.

У зв’язку з цим розміщуємо перелік нормативних документів (ДСТУ EN,ТУ) для класифікації лісопродукції з 01.01.2019 року. Детальніше


ЗАХОДИ З ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНОГО СТАНУ ЛІСІВ У ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Масове всихання та пошкодження соснових насаджень змушують сьогодні лісівників проводити санітарні рубки все частіше, щоб уберегти ліс від розмноження різних шкідників та хвороб.  Детальніше


Всі новини