ЛІСІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ 2018

21 листопада 2018 г.   172
ЛІСІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ 2018

Результати осінньої інвентаризації лісових культур, лісових розсадників, шкільних відділень та плантацій новорічних ялинок свідчать про виконання поставлених завдань прилуцькими лісівниками.

Дотримання всіх вимог створення лісових культур – від посіву насіння та проведення підготовки ґрунту до висадки сіянців – запорука успішного вирощування молодого лісу і його природного розвитку в майбутньому.

Тому у 2018 році у лісових розсадниках лісгоспу вирощено 700 тис. шт. сіянців основних лісоутворюючих порід. Цього посадкового матеріалу цілком достатньо для якісного та своєчасного проведення лісокультурних робіт в наступному році. Вирощено 7 тис.шт. саджанців декоративних рослин, які реалізовуються населенню, установам та організаціям для здійснення озеленення.

В поточному році структурними підрозділами підприємства створено лісових культур на площі 73,6 га, де було висаджено 420 тис. шт. сіянців головних лісоутворюючих порід (сосни, дуба, вільхи), проведено доповнення на площі 54,9 га та догляд за лісовими культурами на площі 362 га.

Запорукою відмінних лісових культур окрім якісної посадки та посадкового матеріалу є підготовка грунту, тому восени лісівниками були нарізані борозни для весняної посадки лісу на 2019 рік на площі 26,7 га.

Задля забезпечення попиту громадян на новорічні свята, щороку лісівники створюють плантації новорічних ялинок. У цьому році було висаджено сосни звичайної 2,7 га та 0,4 га ялини європейської.

Для забезпечення потреби наступних років у садивному матеріалі заготовлено 4318 кг лісового насіння та висіяно у розсадниках на площі 0,44 га.

Наразі підприємство в очікуванні збору шишки сосни звичайної та ялини європейської  у зимовий період 2018-2019 рр.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків. Детальніше


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті. Детальніше


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.
Детальніше


Всі новини