ЛІСІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ 2018

21 листопада 2018 г.   135
ЛІСІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ 2018

Результати осінньої інвентаризації лісових культур, лісових розсадників, шкільних відділень та плантацій новорічних ялинок свідчать про виконання поставлених завдань прилуцькими лісівниками.

Дотримання всіх вимог створення лісових культур – від посіву насіння та проведення підготовки ґрунту до висадки сіянців – запорука успішного вирощування молодого лісу і його природного розвитку в майбутньому.

Тому у 2018 році у лісових розсадниках лісгоспу вирощено 700 тис. шт. сіянців основних лісоутворюючих порід. Цього посадкового матеріалу цілком достатньо для якісного та своєчасного проведення лісокультурних робіт в наступному році. Вирощено 7 тис.шт. саджанців декоративних рослин, які реалізовуються населенню, установам та організаціям для здійснення озеленення.

В поточному році структурними підрозділами підприємства створено лісових культур на площі 73,6 га, де було висаджено 420 тис. шт. сіянців головних лісоутворюючих порід (сосни, дуба, вільхи), проведено доповнення на площі 54,9 га та догляд за лісовими культурами на площі 362 га.

Запорукою відмінних лісових культур окрім якісної посадки та посадкового матеріалу є підготовка грунту, тому восени лісівниками були нарізані борозни для весняної посадки лісу на 2019 рік на площі 26,7 га.

Задля забезпечення попиту громадян на новорічні свята, щороку лісівники створюють плантації новорічних ялинок. У цьому році було висаджено сосни звичайної 2,7 га та 0,4 га ялини європейської.

Для забезпечення потреби наступних років у садивному матеріалі заготовлено 4318 кг лісового насіння та висіяно у розсадниках на площі 0,44 га.

Наразі підприємство в очікуванні збору шишки сосни звичайної та ялини європейської  у зимовий період 2018-2019 рр.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

11 березня 2019 року в ДП «Прилуцький лісгосп» пройшла звітна профспілкова конференція за 2018 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2019 рік. Детальніше


ШАНОВНІ, ДОРОГІ, ПРЕКРАСНІ, ЧУДОВІ, КОХАНІ ЖІНКИ!
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!
Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаю Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси, душевної гармонії, завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай любов, розуміння та щастя стануть Вашими вірними супутниками, а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут!
 
 
Детальніше
ЧИМ ЖИВЕ ЛІСНИЦТВО

Кам’янське лісництво, площа якого становить 4650,6 га, входить до складу Державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» і розташоване в північно-східній його частині на території Ічнянського і Прилуцького адміністративних районів. Територія лісництва розділена на 5 майстерських дільниць. Детальніше


Всі новини