ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ ПРИЛУЦЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИРОСТИЛИ ДОСТАТНЮ КІЛЬКІСТЬ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК!

22 листопада 2018 г.   189
ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ ПРИЛУЦЬКІ ЛІСІВНИКИ  ВИРОСТИЛИ ДОСТАТНЮ КІЛЬКІСТЬ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК!

В найбільш очікувані зимові свята, що наближаються, без новорічної ялинки немає бажаного настрою. Тож для тих, хто все-таки не змінює традиціям і надає перевагу живій пухнастій красуні, лісівники ДП «Прилуцький лісгосп» виростили на спеціальних плантаціях достатню їх кількість, аби забезпечити потреби населення в повній мірі.

В цьому році лісівники готові реалізувати  три тисячі новорічних ялинок. Ціни на них становитимуть від 48-ми гривень. Вартість традиційно буде залежати від висоти та якості дерева. Дорожчими будуть ялинки в контейнерах – від 210 до 300 грн. в залежності від висоти.

Як і в минулому році, продаж хвойних відбуватиметься з бирками, які прикріплятимуть до зрубаних новорічних ялинок і сосон таким чином, щоб зняти їх без пошкодження було неможливо. У такому ярлику буде міститися вся інформація про походження ялинки. Завдяки биркам зі штрих-кодами можна буде визначити відповідність товару супровідним документам і легко перевірити законність придбання з лісових плантацій.

Зазвичай, у передноворічний період наноситься значна шкода лісу незаконним вирубуванням молодих хвойних насаджень. Тому охорона лісу у передноворічний період буде проводитися в посиленому режимі.

Вже створені рейдові бригади із працівників державної лісової охорони та правоохоронних органів, які будуть здійснювати охорону хвойних насаджень безпосередньо в лісі, контроль за дотриманням правил реалізації ялинок в місцях торгівлі.

Новорічні ялинки, які будуть мати незаконне походження будуть вилучатися у встановленому законодавством порядку, а винні особи будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, що за незаконну порубку однієї новорічної ялинки статтею 65 КУпАП передбачений адміністративний штраф для громадян від 85 до 170 гривень та для посадових осіб від 119 до 204 гривень.

Окрім цього з порушника буде стягнена шкода, заподіяна лісу за одне зрубане деревце, діаметром в пеньку до 10 см, в розмірі від 399 гривень 27 копійок.

Не важко порахувати, що значно дешевшим буде придбання новорічної ялинки законним методом, без будь-яких пригод.

Продаж новорічних ялинок організований у всіх лісництвах ДП «Прилуцьке лісове господарство». Детальніше про їх реалізацію можна дізнатися за телефоном 5-01-05050 413 74 90. Завантажити файл (183.0 Кб)

Нажмите на превью для просмотра в полном размере

 


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

РЕАЛІЗАЦІЯ І ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ, У ТОМУ ЧИСЛІ УЧАСНИКІВ АТО - ОСНОВНИЙ ПРІОРИТЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Одним з найважливіших кроків до формування системи реалізації та захисту прав людини є прийняття Загальної декларації прав людини, яка стала основою для подальшого формування законодавчих актів демократичних країн. Детальніше


ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!
  Детальніше


ПОЗДОРОВЛЕННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

  Детальніше


Всі новини