Будівництво лісових доріг – один із пріоритетів розвитку лісової галузі України

12 листопада 2018 г.   107
Будівництво лісових доріг – один із пріоритетів розвитку лісової галузі України

Значення лісових доріг переоцінити складно. Окрім того, що розвинена інфраструктура сприяє росту економічних показників при заготівлі та транспортуванні деревини.

Не секрет, що сьогодні є проблеми через лісове бездоріжжя, або ж поганий стан наявних лісових автомобільних доріг. Тому для підтримання їх в належному стані і вирішено було побудувати дорогу лісогосподарського призначення через лісовий масив ур. «Омбиш» Ічнянського лісництва. Дорога тут необхідна для організації ефективної охорони і захисту лісів, ведення лісового господарства та лісозаготівель. Запроектована дорога дасть можливість організувати вивезення деревини великовантажними лісовозними автомашинами, збільшиться навантаження на рейс, та в свою чергу – зменшення витрата пального при вивезенні лісопродукції. Але разом із тим наші дороги служать і місцевому населенню.

Згідно проектно-кошторисної документації довжина дороги лісогосподарського призначення складає 5 км. На початок 2013 року у нас вже побудовано 1,9 км дороги з твердим покриттям. ДП «Прилуцьке лісове господарство» продовжує створення лісової дорожньої інфраструктури. Станом на сьогоднішній день проводиться влаштування покриття дорожнього одягу з грунтощебеню, а також створення земляного полотна. До кінця 2018 року планується побудувати та здати в експлуатацію ще 1,1 км лісової дороги, а також створити насип протяжністю 1,1 км.

Роботи ведуться за рахунок власних коштів господарства, отриманих від реалізації лісо та пило продукції, наданих рекреаційних та транспортних послуг. Розуміючи надзвичайну важливість питання будівництва лісових доріг у плані збереження навколишнього середовища, значної економії коштів на зменшенні вартості вивезення деревини, підприємство все таки вишукує кошти і продовжує будувати лісові дороги.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

РЕАЛІЗАЦІЯ І ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ, У ТОМУ ЧИСЛІ УЧАСНИКІВ АТО - ОСНОВНИЙ ПРІОРИТЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Одним з найважливіших кроків до формування системи реалізації та захисту прав людини є прийняття Загальної декларації прав людини, яка стала основою для подальшого формування законодавчих актів демократичних країн. Детальніше


ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!
  Детальніше


ПОЗДОРОВЛЕННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

  Детальніше


Всі новини