Осінні турботи лісівників

01 листопада 2018 г.   47

За вікнами на своїх ніжних струнах виграє золота осінь, однак лісівники ще не поспішають завершувати напружений трудовий рік, адже осіння посадка лісових культур - важлива і невід’ємна частина їхньої роботи. Це звичний процес, якому приділяється значна увага, адже для лісівника - створення лісових насаджень – завжди стоїть на першому плані.

30 жовтня колектив Прилуцької районної ради з цікавістю та захватом долучилися до великої справи - створення нових лісових насаджень, у які вони вклали частинку власного серця.

За декілька годин працівниками райради спільно з лісівниками на площі 1,5 га було висаджено 8,5 тис. саджанців ялини європейської на території Кам’янського лісництва. Співпрацю районної ради з ДП "Прилуцький лісгосп" можна вважати традиційною. Щорічно вони беруть участь у акції "Майбутнє лісу в твоїх руках", яка проходить навесні.

Подібні заходи - це чудова можливість переконатися на практиці, як не просто тим, хто обрав цю професію і присвятив їй усе життя. Це унікальна нагода стати частинкою неосяжного світу природи і дати початок чомусь новому. Хто хоч раз посадив дерево, - той ніколи не буде шкодити зеленому скарбові і не дозволить цього іншим. По суті, це шанс зробити у своєму житті щось вагоме та корисне для усього суспільства.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Будівництво лісових доріг – один із пріоритетів розвитку лісової галузі України

Значення лісових доріг переоцінити складно. Окрім того, що розвинена інфраструктура сприяє росту економічних показників при заготівлі та транспортуванні деревини. Детальніше


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.11.2018 рік
Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.11.2018 рік Детальніше
Осінні турботи лісівників

За вікнами на своїх ніжних струнах виграє золота осінь, однак лісівники ще не поспішають завершувати напружений трудовий рік, адже осіння посадка лісових культур - важлива і невід’ємна частина їхньої роботи. Це звичний процес, якому приділяється значна увага, адже для лісівника - створення лісових насаджень – завжди стоїть на першому плані. Детальніше


Всі новини