Осінні турботи лісівників

01 листопада 2018 г.   262

За вікнами на своїх ніжних струнах виграє золота осінь, однак лісівники ще не поспішають завершувати напружений трудовий рік, адже осіння посадка лісових культур - важлива і невід’ємна частина їхньої роботи. Це звичний процес, якому приділяється значна увага, адже для лісівника - створення лісових насаджень – завжди стоїть на першому плані.

30 жовтня колектив Прилуцької районної ради з цікавістю та захватом долучилися до великої справи - створення нових лісових насаджень, у які вони вклали частинку власного серця.

За декілька годин працівниками райради спільно з лісівниками на площі 1,5 га було висаджено 8,5 тис. саджанців ялини європейської на території Кам’янського лісництва. Співпрацю районної ради з ДП "Прилуцький лісгосп" можна вважати традиційною. Щорічно вони беруть участь у акції "Майбутнє лісу в твоїх руках", яка проходить навесні.

Подібні заходи - це чудова можливість переконатися на практиці, як не просто тим, хто обрав цю професію і присвятив їй усе життя. Це унікальна нагода стати частинкою неосяжного світу природи і дати початок чомусь новому. Хто хоч раз посадив дерево, - той ніколи не буде шкодити зеленому скарбові і не дозволить цього іншим. По суті, це шанс зробити у своєму житті щось вагоме та корисне для усього суспільства.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Відтворення українських лісів
Відтворення українських лісів Детальніше
ПРО ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

Весна – це час коли все оживає та відновлюється. Саме в цю пору велика відповідальність лягає на плечі кожного лісівника, який зобов’язаний залишити після себе зелені насадження шляхом створення лісових насаджень. Детальніше


Володимир Бондар: про зміни у законодавстві та стабільність у переконаннях. Інтерв'ю для волинського видання "Фреш"

- Володимире Нальковичу, аналізуючи сьогоднішню ситуацію, розуміємо, наскільки складний та тернистий шлях ви обрали, ставши на стежку реформ у сфері лісового господарства. Однак, на 2019 було анонсовано ряд серйозних заходів щодо покращення ситуації. Зокрема, одним із найактуальніших питань є національна інвентаризація лісового фонду. Розкажіть, які зрушення у цьому напрямку відбулися за перший квартал 2019 року? Детальніше


Всі новини