У мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» стартує відкриття полювання на хутрову дичину

29 жовтня 2018 г.   377
У мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» стартує відкриття полювання на хутрову дичину

Настає час, якого з нетерпінням чекали мисливці міста і району,  знову у мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» на початку останнього місяця осені пролунають звуки ріжків, будуть чутними постріли з рушниць, гавкіт мисливських собак. Все це свідчить про відкриття полювання на хутрового звіра, яке настане вже найближчої суботи – 3 листопада.
            Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказу по підприємству № 183-В від 15.06.2018 р. «Про відкриття полювання на території мисливських угідь ДП «Прилуцьке лісове господарство»  в мисливський сезон 2018-2019 років» встановлено строки полювання на хутрових тварин:

  • на зайця-русака – з 03.11.2018 р. по 27.01.2019 р.;
  • на лисицю, єнотовидного собаку, вовка – з 03.11.2018 р. по 24.02.2019 р..

Днями полювання є субота та неділя. Допускатися до полювання будуть мисливці за умови наявності у них мисливського квитка та  контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання. Денна норма відстрілу зайця-русака – один заєць. Норми відстрілу лисиці, єнотовидного собаки і вовка не лімітовані.

Полювання на зайця-русака, лисицю, єнотовидного собаку, вовка буде проводитися за відстрільними картками ДП «Прилуцьке лісове господарство» у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь та згідно норм добування.

Добування лисиці, єнотовидного собаки, вовка дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин. Сезонна відстрільна картка на хутрових звірів коштує 450 грн., разова – 225 грн.

Нагадуємо любителям відпочинку на природі, що з метою запобігання пожеж забороняються розпалювати багаття у мисливських угіддях району. Пам’ятайте, що полювання – це не лише активний відпочинок, а й неабияка відповідальність, тому дотримуйтесь правил полювання, мисливського етикету та техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

Міжрайонний мисливствознавець

Денис Подоляко


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЗМАГАЛИСЯ НАЙКРАЩІ

14 професійних команд, три з яких беруть участь уперше, – поблизу Семенівки змагалися звалювальники лісу. Це вже двадцять другі змагання звалювальників серед команд підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Цього року приймаючою стороною було державне підприємство «Семенівське лісове господарство». Детальніше


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.08.2019 рік
Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.08.2019 рік Детальніше
РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП» ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

В І півріччі 2019 року держаним підприємством «Прилуцьке лісове господарство» було виконано всі заплановані лісогосподарські заходи. Зокрема, проведено лісовідновлення на площі 61 га, що на 11 % більше запланованих обсягів. Також створено плантацію новорічних ялинок на площі 2,5 га. Фактично заготовлено 24 кг насіння деревних порід, що становить 171 % до плану. Догляди за молодими насадженнями проведено на площі 262 га. Детальніше


Всі новини