У мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» стартує відкриття полювання на хутрову дичину

29 жовтня 2018 г.   209
У мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» стартує відкриття полювання на хутрову дичину

Настає час, якого з нетерпінням чекали мисливці міста і району,  знову у мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» на початку останнього місяця осені пролунають звуки ріжків, будуть чутними постріли з рушниць, гавкіт мисливських собак. Все це свідчить про відкриття полювання на хутрового звіра, яке настане вже найближчої суботи – 3 листопада.
            Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказу по підприємству № 183-В від 15.06.2018 р. «Про відкриття полювання на території мисливських угідь ДП «Прилуцьке лісове господарство»  в мисливський сезон 2018-2019 років» встановлено строки полювання на хутрових тварин:

  • на зайця-русака – з 03.11.2018 р. по 27.01.2019 р.;
  • на лисицю, єнотовидного собаку, вовка – з 03.11.2018 р. по 24.02.2019 р..

Днями полювання є субота та неділя. Допускатися до полювання будуть мисливці за умови наявності у них мисливського квитка та  контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання. Денна норма відстрілу зайця-русака – один заєць. Норми відстрілу лисиці, єнотовидного собаки і вовка не лімітовані.

Полювання на зайця-русака, лисицю, єнотовидного собаку, вовка буде проводитися за відстрільними картками ДП «Прилуцьке лісове господарство» у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь та згідно норм добування.

Добування лисиці, єнотовидного собаки, вовка дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин. Сезонна відстрільна картка на хутрових звірів коштує 450 грн., разова – 225 грн.

Нагадуємо любителям відпочинку на природі, що з метою запобігання пожеж забороняються розпалювати багаття у мисливських угіддях району. Пам’ятайте, що полювання – це не лише активний відпочинок, а й неабияка відповідальність, тому дотримуйтесь правил полювання, мисливського етикету та техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

Міжрайонний мисливствознавець

Денис Подоляко


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

СЬОГОДНІ СВІЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП».

Колектив ДП «Прилуцький лісгосп» вітає з 65-ти річчям інженера з охорони праці – Пугача Володимира Павловича! Детальніше


ПЕРЕХІД НА НОВІ НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ДЕРЕВИНИ

Лісова промисловість України з 1 січня 2019 року перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо- та пилопродукції, що передбачено постановою Уряду «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України» від 09.12.2014 року №695 та у відповідності до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 14.12.2015 р. №184.

У зв’язку з цим розміщуємо перелік нормативних документів (ДСТУ EN,ТУ) для класифікації лісопродукції з 01.01.2019 року. Детальніше


ЗАХОДИ З ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНОГО СТАНУ ЛІСІВ У ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Масове всихання та пошкодження соснових насаджень змушують сьогодні лісівників проводити санітарні рубки все частіше, щоб уберегти ліс від розмноження різних шкідників та хвороб.  Детальніше


Всі новини