У мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» стартує відкриття полювання на хутрову дичину

29 жовтня 2018 г.   258
У мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» стартує відкриття полювання на хутрову дичину

Настає час, якого з нетерпінням чекали мисливці міста і району,  знову у мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» на початку останнього місяця осені пролунають звуки ріжків, будуть чутними постріли з рушниць, гавкіт мисливських собак. Все це свідчить про відкриття полювання на хутрового звіра, яке настане вже найближчої суботи – 3 листопада.
            Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказу по підприємству № 183-В від 15.06.2018 р. «Про відкриття полювання на території мисливських угідь ДП «Прилуцьке лісове господарство»  в мисливський сезон 2018-2019 років» встановлено строки полювання на хутрових тварин:

  • на зайця-русака – з 03.11.2018 р. по 27.01.2019 р.;
  • на лисицю, єнотовидного собаку, вовка – з 03.11.2018 р. по 24.02.2019 р..

Днями полювання є субота та неділя. Допускатися до полювання будуть мисливці за умови наявності у них мисливського квитка та  контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання. Денна норма відстрілу зайця-русака – один заєць. Норми відстрілу лисиці, єнотовидного собаки і вовка не лімітовані.

Полювання на зайця-русака, лисицю, єнотовидного собаку, вовка буде проводитися за відстрільними картками ДП «Прилуцьке лісове господарство» у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь та згідно норм добування.

Добування лисиці, єнотовидного собаки, вовка дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин. Сезонна відстрільна картка на хутрових звірів коштує 450 грн., разова – 225 грн.

Нагадуємо любителям відпочинку на природі, що з метою запобігання пожеж забороняються розпалювати багаття у мисливських угіддях району. Пам’ятайте, що полювання – це не лише активний відпочинок, а й неабияка відповідальність, тому дотримуйтесь правил полювання, мисливського етикету та техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

Міжрайонний мисливствознавець

Денис Подоляко


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

11 березня 2019 року в ДП «Прилуцький лісгосп» пройшла звітна профспілкова конференція за 2018 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2019 рік. Детальніше


ШАНОВНІ, ДОРОГІ, ПРЕКРАСНІ, ЧУДОВІ, КОХАНІ ЖІНКИ!
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!
Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаю Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси, душевної гармонії, завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай любов, розуміння та щастя стануть Вашими вірними супутниками, а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут!
 
 
Детальніше
ЧИМ ЖИВЕ ЛІСНИЦТВО

Кам’янське лісництво, площа якого становить 4650,6 га, входить до складу Державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» і розташоване в північно-східній його частині на території Ічнянського і Прилуцького адміністративних районів. Територія лісництва розділена на 5 майстерських дільниць. Детальніше


Всі новини