У мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» стартує відкриття полювання на хутрову дичину

29 жовтня 2018 г.   327
У мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» стартує відкриття полювання на хутрову дичину

Настає час, якого з нетерпінням чекали мисливці міста і району,  знову у мисливських угіддях ДП «Прилуцьке лісове господарство» на початку останнього місяця осені пролунають звуки ріжків, будуть чутними постріли з рушниць, гавкіт мисливських собак. Все це свідчить про відкриття полювання на хутрового звіра, яке настане вже найближчої суботи – 3 листопада.
            Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказу по підприємству № 183-В від 15.06.2018 р. «Про відкриття полювання на території мисливських угідь ДП «Прилуцьке лісове господарство»  в мисливський сезон 2018-2019 років» встановлено строки полювання на хутрових тварин:

  • на зайця-русака – з 03.11.2018 р. по 27.01.2019 р.;
  • на лисицю, єнотовидного собаку, вовка – з 03.11.2018 р. по 24.02.2019 р..

Днями полювання є субота та неділя. Допускатися до полювання будуть мисливці за умови наявності у них мисливського квитка та  контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання. Денна норма відстрілу зайця-русака – один заєць. Норми відстрілу лисиці, єнотовидного собаки і вовка не лімітовані.

Полювання на зайця-русака, лисицю, єнотовидного собаку, вовка буде проводитися за відстрільними картками ДП «Прилуцьке лісове господарство» у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь та згідно норм добування.

Добування лисиці, єнотовидного собаки, вовка дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин. Сезонна відстрільна картка на хутрових звірів коштує 450 грн., разова – 225 грн.

Нагадуємо любителям відпочинку на природі, що з метою запобігання пожеж забороняються розпалювати багаття у мисливських угіддях району. Пам’ятайте, що полювання – це не лише активний відпочинок, а й неабияка відповідальність, тому дотримуйтесь правил полювання, мисливського етикету та техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

Міжрайонний мисливствознавець

Денис Подоляко


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків. Детальніше


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті. Детальніше


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.
Детальніше


Всі новини