На базі Жадьківського лісництва відбулася виїзна нарада

08 жовтня 2018 г.   14
На базі Жадьківського лісництва відбулася виїзна нарада

5 жовтня 2018 року на базі Жадьківського лісництва пройшла виїзна нарада за участю: директора лісгоспу, головного лісничого, головного інженера, керівників структурних підрозділів та помічників. 

Під час проведення наради було підведено підсумки роботи підприємства за ІІІ квартал поточного року. Розглядалися проблемні питання в роботі лісової охорони та обговорювалися шляхи і термін для їх усунення. Також розглянуто ряд актуальних питань, таких як: підготовка підрозділів до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 р.р., підготовка до осінньої лісокультурної кампанії 2018 року, стан охорони праці на підприємстві.

Велику увагу приділяли питанню технологічного процесу розроблення лісосіки в Жадьківському лісництві кв. 13 вид. 7/1 площа 2,0 га.

Нарада пройшла конструктивно, підводячи підсумки було сплановано заходи по усуненню недоліків у роботі.

 


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Щиро вітаю Вас з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Ці свята символізують силу, мужність, доблесть і честь, які передаються українцями від роду до роду, від покоління до покоління. Детальніше
До уваги громадян! ДП «Прилуцький лісгосп» реалізовує дрова паливні для населення

ДП "Прилуцький лісгосп"  надає інформацію про місця відпуску та ціни на дрова паливні.   Детальніше


На базі Жадьківського лісництва відбулася виїзна нарада

5 жовтня 2018 року на базі Жадьківського лісництва пройшла виїзна нарада за участю: директора лісгоспу, головного лісничого, головного інженера, керівників структурних підрозділів та помічників. Детальніше


Всі новини