На базі Жадьківського лісництва відбулася виїзна нарада

08 жовтня 2018 г.   161
На базі Жадьківського лісництва відбулася виїзна нарада

5 жовтня 2018 року на базі Жадьківського лісництва пройшла виїзна нарада за участю: директора лісгоспу, головного лісничого, головного інженера, керівників структурних підрозділів та помічників. 

Під час проведення наради було підведено підсумки роботи підприємства за ІІІ квартал поточного року. Розглядалися проблемні питання в роботі лісової охорони та обговорювалися шляхи і термін для їх усунення. Також розглянуто ряд актуальних питань, таких як: підготовка підрозділів до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 р.р., підготовка до осінньої лісокультурної кампанії 2018 року, стан охорони праці на підприємстві.

Велику увагу приділяли питанню технологічного процесу розроблення лісосіки в Жадьківському лісництві кв. 13 вид. 7/1 площа 2,0 га.

Нарада пройшла конструктивно, підводячи підсумки було сплановано заходи по усуненню недоліків у роботі.

 


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків. Детальніше


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті. Детальніше


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.
Детальніше


Всі новини