Лісівники привітали дітей з Днем знань!

03 вересня 2018 г.   433
Лісівники привітали дітей з Днем знань!

На святі першого дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько  звернувся з привітанням до учнів,  педагогічного колективу та  до батьків. Побажав дітям бути завзятими і наполегливими, старанними і цікавими до усього незвіданого, щоб скарбничка знань поповнюється щоденно. Батькам – терпіння і наснаги у вихованні молодої зміни. Вчителям висловив сердечну вдячність за співпрацю, за великий талант і покликання сіяти серед дітей любов до рідного краю та шанобливе ставлення до природи.

Також зазначив, що у 2011 році при керівництві Юрія Болоховця на базі Кам’янського лісництва було створено учнівське лісництво за сприяння колишнього лісничого, а нині головного лісничого ДП «Прилуцький лісгосп» Валентина Сурая. Саме тоді в свої лави досвідчені працівники лісової галузі прийняли 12 учнів.

Основна мета учнівського лісництва - поглиблення знань про ліс та діяльність у ньому людини, виховання в учнів почуття любові і бережливого ставлення до природи рідного краю, яка з кожним роком потребує більш раціонального підходу до використання її ресурсів, а також  обов’язкового відновлення місцевих лісових багатств та їх охорони. 

Великою радістю для діток є їхня участь у весняних посадках. «Майбутнє лісу у твоїх руках» - саме під таким гаслом проходить щорічна акція, в якій беруть участь усі учні Лісовосорочинської ЗОШ на чолі з справжніми професіоналами своєї справи. Спільна справа об’єднує людей різних за віком та вподобанням. Саме тому дітям та дорослим так легко працювати разом.

У цьому році команда юних лісівників Кам’янського лісництва виборола І місце у обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв та матиме честь представити Чернігівську область на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв, який цього року буде проходити у м. Суми.

Щиро сподіваємося, що спільна праця педагогів і лісівників-наставників  залишить у дитячих серцях та душах глибокі почуття поваги до праці лісівників і любові до природи.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

СЬОГОДНІ СВІЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП».

Колектив ДП «Прилуцький лісгосп» вітає з 65-ти річчям інженера з охорони праці – Пугача Володимира Павловича! Детальніше


ПЕРЕХІД НА НОВІ НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ДЕРЕВИНИ

Лісова промисловість України з 1 січня 2019 року перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо- та пилопродукції, що передбачено постановою Уряду «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України» від 09.12.2014 року №695 та у відповідності до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 14.12.2015 р. №184.

У зв’язку з цим розміщуємо перелік нормативних документів (ДСТУ EN,ТУ) для класифікації лісопродукції з 01.01.2019 року. Детальніше


ЗАХОДИ З ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНОГО СТАНУ ЛІСІВ У ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Масове всихання та пошкодження соснових насаджень змушують сьогодні лісівників проводити санітарні рубки все частіше, щоб уберегти ліс від розмноження різних шкідників та хвороб.  Детальніше


Всі новини