Лісівники привітали дітей з Днем знань!

03 вересня 2018 г.   531
Лісівники привітали дітей з Днем знань!

На святі першого дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько  звернувся з привітанням до учнів,  педагогічного колективу та  до батьків. Побажав дітям бути завзятими і наполегливими, старанними і цікавими до усього незвіданого, щоб скарбничка знань поповнюється щоденно. Батькам – терпіння і наснаги у вихованні молодої зміни. Вчителям висловив сердечну вдячність за співпрацю, за великий талант і покликання сіяти серед дітей любов до рідного краю та шанобливе ставлення до природи.

Також зазначив, що у 2011 році при керівництві Юрія Болоховця на базі Кам’янського лісництва було створено учнівське лісництво за сприяння колишнього лісничого, а нині головного лісничого ДП «Прилуцький лісгосп» Валентина Сурая. Саме тоді в свої лави досвідчені працівники лісової галузі прийняли 12 учнів.

Основна мета учнівського лісництва - поглиблення знань про ліс та діяльність у ньому людини, виховання в учнів почуття любові і бережливого ставлення до природи рідного краю, яка з кожним роком потребує більш раціонального підходу до використання її ресурсів, а також  обов’язкового відновлення місцевих лісових багатств та їх охорони. 

Великою радістю для діток є їхня участь у весняних посадках. «Майбутнє лісу у твоїх руках» - саме під таким гаслом проходить щорічна акція, в якій беруть участь усі учні Лісовосорочинської ЗОШ на чолі з справжніми професіоналами своєї справи. Спільна справа об’єднує людей різних за віком та вподобанням. Саме тому дітям та дорослим так легко працювати разом.

У цьому році команда юних лісівників Кам’янського лісництва виборола І місце у обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв та матиме честь представити Чернігівську область на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв, який цього року буде проходити у м. Суми.

Щиро сподіваємося, що спільна праця педагогів і лісівників-наставників  залишить у дитячих серцях та душах глибокі почуття поваги до праці лісівників і любові до природи.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА
Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про: - відтворення лісів - реєстри лісорубних квитків - плани лісонасаджень - перевірити легальність лісопродукції - електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів - реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками - лісову сертифікацію - фінансові звіти Детальніше
ШАНОВНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ!

Прийміть в цей чудовий день теплі вітання з вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Детальніше


УСПІХ ЗЕЛЕНОГО ЖИВЦЮВАННЯ

З метою збільшення асортименту декоративних порід, що вирощуються в лісництвах ДП «Прилуцький лісгосп» для реалізації населенню регіону, лісівники розпочали проведення робіт по зеленому живцюванню. Детальніше


Всі новини