Лісівники привітали дітей з Днем знань!

03 вересня 2018 г.   468
Лісівники привітали дітей з Днем знань!

На святі першого дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько  звернувся з привітанням до учнів,  педагогічного колективу та  до батьків. Побажав дітям бути завзятими і наполегливими, старанними і цікавими до усього незвіданого, щоб скарбничка знань поповнюється щоденно. Батькам – терпіння і наснаги у вихованні молодої зміни. Вчителям висловив сердечну вдячність за співпрацю, за великий талант і покликання сіяти серед дітей любов до рідного краю та шанобливе ставлення до природи.

Також зазначив, що у 2011 році при керівництві Юрія Болоховця на базі Кам’янського лісництва було створено учнівське лісництво за сприяння колишнього лісничого, а нині головного лісничого ДП «Прилуцький лісгосп» Валентина Сурая. Саме тоді в свої лави досвідчені працівники лісової галузі прийняли 12 учнів.

Основна мета учнівського лісництва - поглиблення знань про ліс та діяльність у ньому людини, виховання в учнів почуття любові і бережливого ставлення до природи рідного краю, яка з кожним роком потребує більш раціонального підходу до використання її ресурсів, а також  обов’язкового відновлення місцевих лісових багатств та їх охорони. 

Великою радістю для діток є їхня участь у весняних посадках. «Майбутнє лісу у твоїх руках» - саме під таким гаслом проходить щорічна акція, в якій беруть участь усі учні Лісовосорочинської ЗОШ на чолі з справжніми професіоналами своєї справи. Спільна справа об’єднує людей різних за віком та вподобанням. Саме тому дітям та дорослим так легко працювати разом.

У цьому році команда юних лісівників Кам’янського лісництва виборола І місце у обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв та матиме честь представити Чернігівську область на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв, який цього року буде проходити у м. Суми.

Щиро сподіваємося, що спільна праця педагогів і лісівників-наставників  залишить у дитячих серцях та душах глибокі почуття поваги до праці лісівників і любові до природи.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЯК ПРОФСПІЛКИ-ЛІСІВНИКИ В ПРИЛУКАХ ЗВІТУВАЛИ

11 березня 2019 року в ДП «Прилуцький лісгосп» пройшла звітна профспілкова конференція за 2018 рік, на якій розглядалися питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та профспілкою, зміни та доповнення до колективного договору, звіт про використання коштів профкомом, кошторис профспілки на 2019 рік. Детальніше


ШАНОВНІ, ДОРОГІ, ПРЕКРАСНІ, ЧУДОВІ, КОХАНІ ЖІНКИ!
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!
Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаю Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси, душевної гармонії, завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай любов, розуміння та щастя стануть Вашими вірними супутниками, а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут!
 
 
Детальніше
ЧИМ ЖИВЕ ЛІСНИЦТВО

Кам’янське лісництво, площа якого становить 4650,6 га, входить до складу Державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» і розташоване в північно-східній його частині на території Ічнянського і Прилуцького адміністративних районів. Територія лісництва розділена на 5 майстерських дільниць. Детальніше


Всі новини