Лісівники привітали дітей з Днем знань!

03 вересня 2018 г.   382
Лісівники привітали дітей з Днем знань!

На святі першого дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько  звернувся з привітанням до учнів,  педагогічного колективу та  до батьків. Побажав дітям бути завзятими і наполегливими, старанними і цікавими до усього незвіданого, щоб скарбничка знань поповнюється щоденно. Батькам – терпіння і наснаги у вихованні молодої зміни. Вчителям висловив сердечну вдячність за співпрацю, за великий талант і покликання сіяти серед дітей любов до рідного краю та шанобливе ставлення до природи.

Також зазначив, що у 2011 році при керівництві Юрія Болоховця на базі Кам’янського лісництва було створено учнівське лісництво за сприяння колишнього лісничого, а нині головного лісничого ДП «Прилуцький лісгосп» Валентина Сурая. Саме тоді в свої лави досвідчені працівники лісової галузі прийняли 12 учнів.

Основна мета учнівського лісництва - поглиблення знань про ліс та діяльність у ньому людини, виховання в учнів почуття любові і бережливого ставлення до природи рідного краю, яка з кожним роком потребує більш раціонального підходу до використання її ресурсів, а також  обов’язкового відновлення місцевих лісових багатств та їх охорони. 

Великою радістю для діток є їхня участь у весняних посадках. «Майбутнє лісу у твоїх руках» - саме під таким гаслом проходить щорічна акція, в якій беруть участь усі учні Лісовосорочинської ЗОШ на чолі з справжніми професіоналами своєї справи. Спільна справа об’єднує людей різних за віком та вподобанням. Саме тому дітям та дорослим так легко працювати разом.

У цьому році команда юних лісівників Кам’янського лісництва виборола І місце у обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв та матиме честь представити Чернігівську область на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв, який цього року буде проходити у м. Суми.

Щиро сподіваємося, що спільна праця педагогів і лісівників-наставників  залишить у дитячих серцях та душах глибокі почуття поваги до праці лісівників і любові до природи.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Будівництво лісових доріг – один із пріоритетів розвитку лісової галузі України

Значення лісових доріг переоцінити складно. Окрім того, що розвинена інфраструктура сприяє росту економічних показників при заготівлі та транспортуванні деревини. Детальніше


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.11.2018 рік
Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.11.2018 рік Детальніше
Осінні турботи лісівників

За вікнами на своїх ніжних струнах виграє золота осінь, однак лісівники ще не поспішають завершувати напружений трудовий рік, адже осіння посадка лісових культур - важлива і невід’ємна частина їхньої роботи. Це звичний процес, якому приділяється значна увага, адже для лісівника - створення лісових насаджень – завжди стоїть на першому плані. Детальніше


Всі новини