Посилка на передову

22 серпня 2018 г.   172
Посилка на передову

У 2014-му, коли ворог віроломно вторгся до Криму та на Донбас, війна для нас перестала бути просто словом із романів та підручників історії. Наше покоління знову змушене боронити власну незалежність. Весь народ нашої прекрасної України став на захист Вітчизни. Хтось стримує окупантів у окопах на передовій, а хтось у тилу робить все, аби максимально швидко наблизити перемогу.

Чотири роки поспіль громада Прилуцького району проводить акції зі збору допомоги для захисників України і чотири роки поспіль колектив державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» не стоїть осторонь цієї доброї і потрібної справи. Щоразу, коли районна влада оголошує чергову доброчинну акцію, працівники та керівництво «Лісгоспу» збирають для українських воїнів найпотрібніше.

21 серпня на Донбас відправилася чергова партія волонтерської допомоги від мешканців Прилуччини. Колектив «Прилуцького лісгоспу» передав на Схід засоби особистої гігієни та кілька десятків літрів березового соку. Цей напій не тільки чудово втамує спрагу, а й нагадає хлопцям на передовій смак дитинства, нагадає заради кого і заради чого вони щогодинно стримують ворожу навалу.

На церемонії відправлення допомоги на Схід, що біля Дідовецького Будинку культури, був присутній директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько.

«І для мене особисто, і для кожного, хто працює на нашому підприємстві велика честь передати нашим героям на фронт те, чого їм там найбільше бракує – краплинку домашнього затишку. ­Це найменше, чим ми можемо віддячити їм за їхній Подвиг», – сказав Андрій Анатолійович у розмові з волонтерами.

Також колектив підприємства передає українським воїнам вітання з нагоди найбільшого державного свята – Дня незалежності України. Бережіть себе, а ми молилися і буде продовжувати це робити за нашу і вашу спільну перемогу.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.

Детальніше
ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста. Детальніше


Всі новини