Посилка на передову

22 серпня 2018 г.   33
Посилка на передову

У 2014-му, коли ворог віроломно вторгся до Криму та на Донбас, війна для нас перестала бути просто словом із романів та підручників історії. Наше покоління знову змушене боронити власну незалежність. Весь народ нашої прекрасної України став на захист Вітчизни. Хтось стримує окупантів у окопах на передовій, а хтось у тилу робить все, аби максимально швидко наблизити перемогу.

Чотири роки поспіль громада Прилуцького району проводить акції зі збору допомоги для захисників України і чотири роки поспіль колектив державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» не стоїть осторонь цієї доброї і потрібної справи. Щоразу, коли районна влада оголошує чергову доброчинну акцію, працівники та керівництво «Лісгоспу» збирають для українських воїнів найпотрібніше.

21 серпня на Донбас відправилася чергова партія волонтерської допомоги від мешканців Прилуччини. Колектив «Прилуцького лісгоспу» передав на Схід засоби особистої гігієни та кілька десятків літрів березового соку. Цей напій не тільки чудово втамує спрагу, а й нагадає хлопцям на передовій смак дитинства, нагадає заради кого і заради чого вони щогодинно стримують ворожу навалу.

На церемонії відправлення допомоги на Схід, що біля Дідовецького Будинку культури, був присутній директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько.

«І для мене особисто, і для кожного, хто працює на нашому підприємстві велика честь передати нашим героям на фронт те, чого їм там найбільше бракує – краплинку домашнього затишку. ­Це найменше, чим ми можемо віддячити їм за їхній Подвиг», – сказав Андрій Анатолійович у розмові з волонтерами.

Також колектив підприємства передає українським воїнам вітання з нагоди найбільшого державного свята – Дня незалежності України. Бережіть себе, а ми молилися і буде продовжувати це робити за нашу і вашу спільну перемогу.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника лісу!
Шановні лісівники! Дорогі колеги! Від усієї душі щиро і сердечно вітаю Вас з професійним святом, яке об’єднує людей працьовитих та відповідальних, безмежно відданих своїй справі. Детальніше
Оновлення рекреаційного пункту
Рекреаційний пункт в урочищі «Крупичпільському» дуже популярний у подорожуючих, ічнянців та жителів ближніх сіл. Мало не щодня там є відпочиваючі, а у святкові дні, зазвичай, немає вільних місць.  Ще б пак, адже там затишно і зручно, а сама зона відпочинку має хороший під’їзд від траси. Детальніше
Лісівники привітали дітей з Днем знань!
На святі першого дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько  звернувся з привітанням до учнів,  педагогічного колективу та  до батьків. Побажав дітям бути завзятими і наполегливими, старанними і цікавими до усього незвіданого, щоб скарбничка знань поповнюється щоденно. Батькам – терпіння і наснаги у вихованні молодої зміни. Вчителям висловив сердечну вдячність за співпрацю, за великий талант і покликання сіяти серед дітей любов до рідного краю та шанобливе ставлення до природи. Детальніше
Всі новини