Посилка на передову

22 серпня 2018 г.   126
Посилка на передову

У 2014-му, коли ворог віроломно вторгся до Криму та на Донбас, війна для нас перестала бути просто словом із романів та підручників історії. Наше покоління знову змушене боронити власну незалежність. Весь народ нашої прекрасної України став на захист Вітчизни. Хтось стримує окупантів у окопах на передовій, а хтось у тилу робить все, аби максимально швидко наблизити перемогу.

Чотири роки поспіль громада Прилуцького району проводить акції зі збору допомоги для захисників України і чотири роки поспіль колектив державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» не стоїть осторонь цієї доброї і потрібної справи. Щоразу, коли районна влада оголошує чергову доброчинну акцію, працівники та керівництво «Лісгоспу» збирають для українських воїнів найпотрібніше.

21 серпня на Донбас відправилася чергова партія волонтерської допомоги від мешканців Прилуччини. Колектив «Прилуцького лісгоспу» передав на Схід засоби особистої гігієни та кілька десятків літрів березового соку. Цей напій не тільки чудово втамує спрагу, а й нагадає хлопцям на передовій смак дитинства, нагадає заради кого і заради чого вони щогодинно стримують ворожу навалу.

На церемонії відправлення допомоги на Схід, що біля Дідовецького Будинку культури, був присутній директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько.

«І для мене особисто, і для кожного, хто працює на нашому підприємстві велика честь передати нашим героям на фронт те, чого їм там найбільше бракує – краплинку домашнього затишку. ­Це найменше, чим ми можемо віддячити їм за їхній Подвиг», – сказав Андрій Анатолійович у розмові з волонтерами.

Також колектив підприємства передає українським воїнам вітання з нагоди найбільшого державного свята – Дня незалежності України. Бережіть себе, а ми молилися і буде продовжувати це робити за нашу і вашу спільну перемогу.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

СЬОГОДНІ СВІЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП».

Колектив ДП «Прилуцький лісгосп» вітає з 65-ти річчям інженера з охорони праці – Пугача Володимира Павловича! Детальніше


ПЕРЕХІД НА НОВІ НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ДЕРЕВИНИ

Лісова промисловість України з 1 січня 2019 року перейшла на європейські стандарти класифікації та вимірювання лісо- та пилопродукції, що передбачено постановою Уряду «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України» від 09.12.2014 року №695 та у відповідності до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 14.12.2015 р. №184.

У зв’язку з цим розміщуємо перелік нормативних документів (ДСТУ EN,ТУ) для класифікації лісопродукції з 01.01.2019 року. Детальніше


ЗАХОДИ З ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНОГО СТАНУ ЛІСІВ У ДП «ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Масове всихання та пошкодження соснових насаджень змушують сьогодні лісівників проводити санітарні рубки все частіше, щоб уберегти ліс від розмноження різних шкідників та хвороб.  Детальніше


Всі новини