Посилка на передову

22 серпня 2018 г.   73
Посилка на передову

У 2014-му, коли ворог віроломно вторгся до Криму та на Донбас, війна для нас перестала бути просто словом із романів та підручників історії. Наше покоління знову змушене боронити власну незалежність. Весь народ нашої прекрасної України став на захист Вітчизни. Хтось стримує окупантів у окопах на передовій, а хтось у тилу робить все, аби максимально швидко наблизити перемогу.

Чотири роки поспіль громада Прилуцького району проводить акції зі збору допомоги для захисників України і чотири роки поспіль колектив державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» не стоїть осторонь цієї доброї і потрібної справи. Щоразу, коли районна влада оголошує чергову доброчинну акцію, працівники та керівництво «Лісгоспу» збирають для українських воїнів найпотрібніше.

21 серпня на Донбас відправилася чергова партія волонтерської допомоги від мешканців Прилуччини. Колектив «Прилуцького лісгоспу» передав на Схід засоби особистої гігієни та кілька десятків літрів березового соку. Цей напій не тільки чудово втамує спрагу, а й нагадає хлопцям на передовій смак дитинства, нагадає заради кого і заради чого вони щогодинно стримують ворожу навалу.

На церемонії відправлення допомоги на Схід, що біля Дідовецького Будинку культури, був присутній директор ДП «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько.

«І для мене особисто, і для кожного, хто працює на нашому підприємстві велика честь передати нашим героям на фронт те, чого їм там найбільше бракує – краплинку домашнього затишку. ­Це найменше, чим ми можемо віддячити їм за їхній Подвиг», – сказав Андрій Анатолійович у розмові з волонтерами.

Також колектив підприємства передає українським воїнам вітання з нагоди найбільшого державного свята – Дня незалежності України. Бережіть себе, а ми молилися і буде продовжувати це робити за нашу і вашу спільну перемогу.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Будівництво лісових доріг – один із пріоритетів розвитку лісової галузі України

Значення лісових доріг переоцінити складно. Окрім того, що розвинена інфраструктура сприяє росту економічних показників при заготівлі та транспортуванні деревини. Детальніше


Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.11.2018 рік
Інформація по лісорубним квиткам станом на 01.11.2018 рік Детальніше
Осінні турботи лісівників

За вікнами на своїх ніжних струнах виграє золота осінь, однак лісівники ще не поспішають завершувати напружений трудовий рік, адже осіння посадка лісових культур - важлива і невід’ємна частина їхньої роботи. Це звичний процес, якому приділяється значна увага, адже для лісівника - створення лісових насаджень – завжди стоїть на першому плані. Детальніше


Всі новини