Підведення підсумків конкурсу на «Кращий малюнок» та «Кращий твір» на тему «Людина та ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

21 червня 2018 г.   407
Підведення підсумків конкурсу на «Кращий малюнок» та «Кращий твір» на тему «Людина та ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

 21 червня 2018 року в державному підприємстві «Прилуцьке лісове господарство» відбулося урочисте підведення підсумків конкурсу на «Кращий твір» та «Кращий малюнок», які проходили серед учнів  загальноосвітніх шкіл в рамках обласного етапу Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» з метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у молоді шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі.

Багато робіт представила на цьогорічний конкурс талановита учнівська молодь. Юні любителі природи малювали та прославляли в творах зелені легені нашої планети. Малюнки чарували палітрою кольорів та оригінальністю задуму, дивували глибоким змістом твори. У своїх роботах діти відверто озвучували екологічні проблеми наших лісів, закликали оберігати та примножувати державний лісовий фонд.

Першість у конкурсі на кращій твір виборов ученик 7 класу Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Редька Артем Сергійович. Його твір «Зв’язок з природою» вразив глибиною свого змісту і не лишив байдужими жодного з представників журі. ІІ місце посіла робота «Людина і Ліс» Яременко Юлії Олександрівни учениці 7 класу Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ст., на ІІІ місці – твір «Ліс – окраса планети» учениці 6 класу Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каїки Дар’ї Олександрівни.

В конкурсі на кращий тематичний малюнок перемогла робота «Від заходу й до сходу збережемо природу» ученика 4 класу Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ст. Завади Артьома Євгенійовича. На ІІ місці – робота «Майбутнє лісу у твоїх руках» ученика 2 класу Рудівської ЗОШ І-ІІ ступенів Давиденко Кіріла Вячеславовича. Робота «Зелений ліс чарує нас красою неземною. Тож бережи її не руш, бо ліс – це наш найкращий друг» ученика 3 класу Ладанської гімназії Ляшенко Івана Вадимовича на ІІІ місці.

Всі переможці конкурсів отримали грамоти  і цінні подарунки.

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів у навчанні та творчих натхнень.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

На святі Останнього дзвоника в Лісовосорочинській ЗОШ, на базі якого діє Кам'янське учнівське лісництво, директор ДП «Прилуцький лісгосп» Андрій Данько звернувся з привітанням до учнів, педагогічного колективу та до батьків. Детальніше


22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду.

Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті. Детальніше


ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗДІЙСНЮЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІСОПРОДУКЦІЇ

Державне підприємство «Прилуцьке лісове господарство» здійснює реалізацію лісоматеріалів круглих різних порід деревини та пиломатеріалу за зниженими цінами.
Детальніше


Всі новини