Підведення підсумків конкурсу на «Кращий малюнок» та «Кращий твір» на тему «Людина та ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

21 червня 2018 г.   83
Підведення підсумків конкурсу на «Кращий малюнок» та «Кращий твір» на тему «Людина та ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

 21 червня 2018 року в державному підприємстві «Прилуцьке лісове господарство» відбулося урочисте підведення підсумків конкурсу на «Кращий твір» та «Кращий малюнок», які проходили серед учнів  загальноосвітніх шкіл в рамках обласного етапу Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» з метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у молоді шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі.

Багато робіт представила на цьогорічний конкурс талановита учнівська молодь. Юні любителі природи малювали та прославляли в творах зелені легені нашої планети. Малюнки чарували палітрою кольорів та оригінальністю задуму, дивували глибоким змістом твори. У своїх роботах діти відверто озвучували екологічні проблеми наших лісів, закликали оберігати та примножувати державний лісовий фонд.

Першість у конкурсі на кращій твір виборов ученик 7 класу Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Редька Артем Сергійович. Його твір «Зв’язок з природою» вразив глибиною свого змісту і не лишив байдужими жодного з представників журі. ІІ місце посіла робота «Людина і Ліс» Яременко Юлії Олександрівни учениці 7 класу Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ст., на ІІІ місці – твір «Ліс – окраса планети» учениці 6 класу Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каїки Дар’ї Олександрівни.

В конкурсі на кращий тематичний малюнок перемогла робота «Від заходу й до сходу збережемо природу» ученика 4 класу Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ст. Завади Артьома Євгенійовича. На ІІ місці – робота «Майбутнє лісу у твоїх руках» ученика 2 класу Рудівської ЗОШ І-ІІ ступенів Давиденко Кіріла Вячеславовича. Робота «Зелений ліс чарує нас красою неземною. Тож бережи її не руш, бо ліс – це наш найкращий друг» ученика 3 класу Ладанської гімназії Ляшенко Івана Вадимовича на ІІІ місці.

Всі переможці конкурсів отримали грамоти  і цінні подарунки.

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів у навчанні та творчих натхнень.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

Щиро вітаю Вас з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Ці свята символізують силу, мужність, доблесть і честь, які передаються українцями від роду до роду, від покоління до покоління. Детальніше
До уваги громадян! ДП «Прилуцький лісгосп» реалізовує дрова паливні для населення

ДП "Прилуцький лісгосп"  надає інформацію про місця відпуску та ціни на дрова паливні.   Детальніше


На базі Жадьківського лісництва відбулася виїзна нарада

5 жовтня 2018 року на базі Жадьківського лісництва пройшла виїзна нарада за участю: директора лісгоспу, головного лісничого, головного інженера, керівників структурних підрозділів та помічників. Детальніше


Всі новини