Підведення підсумків конкурсу на «Кращий малюнок» та «Кращий твір» на тему «Людина та ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

21 червня 2018 г.   159
Підведення підсумків конкурсу на «Кращий малюнок» та «Кращий твір» на тему «Людина та ліс» в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

 21 червня 2018 року в державному підприємстві «Прилуцьке лісове господарство» відбулося урочисте підведення підсумків конкурсу на «Кращий твір» та «Кращий малюнок», які проходили серед учнів  загальноосвітніх шкіл в рамках обласного етапу Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» з метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у молоді шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі.

Багато робіт представила на цьогорічний конкурс талановита учнівська молодь. Юні любителі природи малювали та прославляли в творах зелені легені нашої планети. Малюнки чарували палітрою кольорів та оригінальністю задуму, дивували глибоким змістом твори. У своїх роботах діти відверто озвучували екологічні проблеми наших лісів, закликали оберігати та примножувати державний лісовий фонд.

Першість у конкурсі на кращій твір виборов ученик 7 класу Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Редька Артем Сергійович. Його твір «Зв’язок з природою» вразив глибиною свого змісту і не лишив байдужими жодного з представників журі. ІІ місце посіла робота «Людина і Ліс» Яременко Юлії Олександрівни учениці 7 класу Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ст., на ІІІ місці – твір «Ліс – окраса планети» учениці 6 класу Дубовогаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каїки Дар’ї Олександрівни.

В конкурсі на кращий тематичний малюнок перемогла робота «Від заходу й до сходу збережемо природу» ученика 4 класу Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ст. Завади Артьома Євгенійовича. На ІІ місці – робота «Майбутнє лісу у твоїх руках» ученика 2 класу Рудівської ЗОШ І-ІІ ступенів Давиденко Кіріла Вячеславовича. Робота «Зелений ліс чарує нас красою неземною. Тож бережи її не руш, бо ліс – це наш найкращий друг» ученика 3 класу Ладанської гімназії Ляшенко Івана Вадимовича на ІІІ місці.

Всі переможці конкурсів отримали грамоти  і цінні подарунки.

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів у навчанні та творчих натхнень.

Нажмите на превью для просмотра в полном размере


Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

РЕАЛІЗАЦІЯ І ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ, У ТОМУ ЧИСЛІ УЧАСНИКІВ АТО - ОСНОВНИЙ ПРІОРИТЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП»

Одним з найважливіших кроків до формування системи реалізації та захисту прав людини є прийняття Загальної декларації прав людини, яка стала основою для подальшого формування законодавчих актів демократичних країн. Детальніше


ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!
  Детальніше


ПОЗДОРОВЛЕННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

  Детальніше


Всі новини