Останні новини

Сторінки (17): 123456+10»
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.


ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами.


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста.


СПРАВА ХОРОША І КОРИСНА, А ГОЛОВНЕ – ДОБРА!

19 квітня в рамках проведення щорічної Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» директор державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» Андрій Данько спільно з вихованцями старшої групи Ічнянського ДНЗ № 1 висадили понад 30 кущів самшиту вічнозеленого на території даного закладу.


ПОЧАТОК ЖИТТЯ МАЙБУТНЬОГО ЛІСУ

Завданням лісівників є створення і вирощування високопродуктивних, довговічних та біологічно стійких лісових насаджень. Успішність виконання цього завдання залежить від рівня розвитку лісокультурного виробництва і ефективної технології вирощування різних видів якісного садивного матеріалу у розсадниках. Процес вирощування садивного матеріалу є дуже складним і трудомістким, через недотримання технологічного процесу можна втратити весь урожай. 


ПРАЦІВНИКИ СОКИРИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ДП "ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІСГОСП" ЗАФІКСУВАЛИ САМОВІЛЬНУ РУБКУ ДУБА.

12 квітня 2019 року близько 7 години ранку лісник обходу № 4 Сокиринського лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» здійснюючи об’їзд закріпленого за ним обходу виявив 5 пнів незаконно зрубаних дерев породи дуб. Дане порушення вчинено не встановленими особами у лісових насадженнях ботанічного заказника місцевого значення в урочищі «Соколівське».


УЧНІ ІЧНЯНСЬКОЇ ШКОЛИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПОСАДКИ ЛІСУ

У гарячі дні весняної лісокультурної кампанії, до праці лісівників Жадьківського лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» активно приєдналися учні та вчителі Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Посадити дерево – одне з призначень людини в цьому світі, тому для школярів акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» була вагомим кроком у майбутнє.


ПРИБИРАННЯ ЛІСОВИХ МАСИВІВ

Оскільки ліси – це легені нашої планети, то вони мають залишатись чистими, аби добре функціонувати. Саме такого принципу у своїй роботі дотримуються працівники державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство». Тож нещодавно у структурних підрозділах підприємства провели прибирання лісових масивів.


ЛІСОВА СЕРТИФІКАЦІЯ

Лісова сертифікація – це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.


ДУБОВИЙ ЛІС ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

8 квітня в рамках акції «Майбутнєлісу в твоїх руках»в лісовому фонді державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»було створенелісове насадження, присвячене пам’яті загиблих у війні (АТО) захисників України.


Сторінки (17): 123456+10»
Поділитися сторінкою у соцмережах

Останні новини

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЛІСІ

Не розводьте вогнище в лісі. Відпочивайте лише у спеціально відведених лісових зонах відпочинку.

Не підпалюйте суху траву на полях або галявинах у лісі.

Не кидайте непогашені сірники або недопалки.

Не користуйтеся в лісі різними піротехнічними виробами: петардами, бенгальськими вогнями, фейєрверками, «повітряними ліхтариками» тощо.

Детальніше
ТРЕТЯ СУБОТА КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Всесвітній день довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Детальніше


ЩОБ ЛІС БУВ ЧИСТИМ…

Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, люди продовжують вивозити сміття в ліс. Особливо страждають території, прилеглі до міста. Детальніше


Всі новини